2703
2553
عنوان

چشمم دنبال پولشه

321 بازدید | 31 پست

بچه ها کسی مثلا مادرتون که چند سال پیش بهتون یه پولی بده باهاش کار کنید و هنوز بعد چندسال منت بذاره سرتون و بهتون بگه من پول دادم واسه کارت ولی شما هیچ سودی از اون پول بدست نیاوردید و الان میخواین یه کار دیگه باهاش شروع کنید ولی اون میگه پول منو بده به نظرتون باید پولشو بدید یا باهاش کار جدید شروع کنید شما خیلی به اون پول نیاز دارید و اونم پولشو با سود میخواد و مدام منت می‌ذاره که من بخاطر تو زمین فروختم که باهاش کار کنی وگرنه الان قیمت زمین ده برابر شده 

من بودم پولشو میدادم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خوب بایدپولشوبدی😳

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2714

اره چرا پول با منت میخای بده بهش بره

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

پولشو بده اما سود دادن میشه نزول که حرومه، اگه خودت اولش گفتی با سود بهت میدم و توافق کردی با سود بده وگرنه حرامه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
راس میگه الان قیمت زمین خیلی رفته بالا 

مادرش بوده حالا یه پولی داده به بچه اش باهاش کار کنه چند ساله داره منت می‌ذاره هیچوقت هم اون پول سودی براش نداشته از بس ناراضی بوده ولی الان بچه به شدت به اون پول نیاز داره درحالی که مادره هیچ نیازی بهش نداره

2706