2733
2734
عنوان

کنکوریا اومدم یه استرس ب خودمو خودتون بدم برممم

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من عاشقشم حتی تو بهداشتم کار میکردم ....تازه من جون خیلیا رو نجات دادم احیاشون کردم ....کلی خانواده ...

سلام ما همسایمون سکته کرد مرد بود.رفتیم کمک نشد برشگردوند چجوری احیا میکردی.مخصوصا مرد ک فشردن قفسه سینش خیلی سخته برای ماسااژ قلبی.تنفس مصنوعی ک بماند ولی گفتیم پسرش انجام میداد ولی نشد

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
سلام ما همسایمون سکته کرد مرد بود.رفتیم کمک نشد برشگردوند چجوری احیا میکردی.مخصوصا مرد ک فشردن قفسه ...

تو باید اینو منشا تموم افکارت بدونی که وقتی کسی رو میخوای احیا کنی اول خدارو درنظر بگیر همه ما وسیله هستیم دربرابر نجات دادن دیگران اگ خدانخواد هررررکاری کنی نمیتونی طرف رو احیا کنی.....۲ اینک وقتی میخوای احیا کنی برای اینک دنده نشکنه (البته بالاخره دنده میشکنه) اول دوضرب کمی بالای دیافراگم میری و تنفس ...بعد دوضرب پایین دیافراگم ینی اخرین دنده سپس تنفس ...تماااام زورتو رو دستات باید نگهداری نه کمرت اگ حین احیا ب کمرت فشار اومد سی پی آر تو اشتباهه ...کلی چیز هست ک میشه مانع احیا نکردن شد....احیا شدن ب مردو زن نداره تو فقط باید کارت درست باشه 

برا ارامش دلم صلوات میفرستی؟!؟! برای همتون فرکانس مثبت میفرستم♥️
تو باید اینو منشا تموم افکارت بدونی که وقتی کسی رو میخوای احیا کنی اول خدارو درنظر بگیر همه ما وسیله ...

ممنان‌.عذاب وجدان گرفته مارو .چرا نتونستیم برگردونیم ولی بعضی میگن شایداصلا امکان بازگشت نبوده چون مشکلش جدی بوده

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
2706