2737
2734

نه شرایط مالی داریم نه خونه نه پس انداز تو این گرونی و وضعیت !!

اینا به کنار ،،مشکل اصلی من از اینه اصلا به همسرم اعتماد ندارم و آدم عصبی و بیمسعولیتی و‌بی چشم و رویی هم هست !!!!

یه بچه دارم که چندماه دیگه شش سالش میشه !!!

هرروز با هم دعوا و بحث داریم سر این مسعله!!شما بگین چیکارکنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بیا به همسر منم بگو ما قبل ازدواج قرار گذاشتیم بچه دار نشیم الان هنوز این دنیا نیومده دارا ساز دومی رو میزنه😞

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2738

مگه بارداری؟

عمر،گران می گذر خواهی نخواهی/سعی بر آن کن نرود رو به تباهی ...                                                    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹                                                                                           

نگید با حرف و صحبت و اینا که اصلا فایده نداره!!!!

از اون طرف مطمعنم همسرم میخواد یه بچه دیگه بیارم که دیگه خیالش راحت بشه از من

منم از یه طرف نمی‌خوام طلاق بگیرم 

از یه طرف هم بچه دوم نمیخوام چون می‌دونم اشتباه ترین کاره!!

تورخدا مثل یه خواهر راهنمایی کنین !!من هیچکس رو ندارم راهنماییم کنه

کاش خدا به من بده من عجیب میخوام هااااا 🥺

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2706