2737
2734
عنوان

کسایی که اندومتریوز دارن بیان

1248 بازدید | 25 پست

دوستان چطور فهمیدین و علاعمتون چی بود

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

عزیزم حتما نداری ک سونو چیزی نشون نمیده😒 چرا میخوای رو خودت عیب بزاری اخه فداتشم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتما نداری ک سونو چیزی نشون نمیده😒 چرا میخوای رو خودت عیب بزاری اخه فداتشم

خودمم خوشم نمیاد پولمو خرج دکتر ها کنم ولی به شدت علاعمشو دارم...یه کلینیک تو سعادت اباد تهران هست میگن اونجا سونوگرافیش دقیق تره میخوام با شوهرم برم اونجا

خب میگی چیکار کنم چقدر درد بکشم؟۳ ماهه کارم شده درد کشیدن خسته شدم

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2731
آخر من نفهمیدم همین آندومتریوز چیه

انشالا هیچ وقت هم نفهمی

خودمم خوشم نمیاد پولمو خرج دکتر ها کنم ولی به شدت علاعمشو دارم...یه کلینیک تو سعادت اباد تهران هست م ...

سونو واژینال باید بدی 

پیش هر کسی هم نه تو تهران چن نفر هستن که سونوی آندومتریوز انجام میدن و کارشون دقیقه

خودمم خوشم نمیاد پولمو خرج دکتر ها کنم ولی به شدت علاعمشو دارم...یه کلینیک تو سعادت اباد تهران هست م ...

چی بگم والا.. فقط از خدا میخوام ک زودتر خوب بشی 🌸🍃

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
سونو واژینال باید بدی  پیش هر کسی هم نه تو تهران چن نفر هستن که سونوی آندومتریوز انجام میدن و ...

شما میشناسیشون؟

2738
چی بگم والا.. فقط از خدا میخوام ک زودتر خوب بشی 🌸🍃

ممنونم ازت 

امیدوارم مشکلی نباشه ولی اونطوری که بچه های اینجا میگن بهترین دکتر درمانش دکتر کشاف هست و حتما جایی ...

کی هست و کجاست؟

رضا سعادت روبروی بیمارستان عرفان دکتر نصیر تو بیمارستان نیکان دکتر نسیم ناصری تو ابن سینا مطبشم تو ...

عزیزم شما سابقه اش رو داشتی که اینهارو میشناسی؟یکم کمکم میکنی ؟میگی علاعمت رو؟

عزیزم شما سابقه اش رو داشتی که اینهارو میشناسی؟یکم کمکم میکنی ؟میگی علاعمت رو؟

بله من پنج سالی هست درگیرشم

اولین علائمم درد شدید شکمی هنگام پریود بود مخصوصا سه روز اول رفتم دکتر برام سونو نوشت دو تا کیست شکلاتی  داشتم بعدش برام آز تومور مارکر نوشت تایید شد که آندومتریوزم

بله من پنج سالی هست درگیرشم اولین علائمم درد شدید شکمی هنگام پریود بود مخصوصا سه روز اول رفتم دکتر ...

من تومور مارکر دادم رنج نرمال بود ینی ۱۰

۲ بار سونوگرافی واژینال شدم ۱ بار سونو ساده

۲ ماهه درد مزمن خفیف دارم تو تخمدان چپ قابل تحمله اما گاهی تیر میکشه..الانم پریود شدم یکم شدید تره

حتی ام ار ای دادم چیزی مشخص نشده..

خیلی خرج کردم نتیجه نگرفتم...نمیدونم اندومتریوزه یا نه ولی تمام علاعمشو دارم..خودمم ساکن کرجم...خیلی دوره برام تهران

2706