2726
عنوان

مدفوع نمیکنه نینیم

67 بازدید | 7 پست

سلام مامانای گل پسرم ۳ماهو۶روزشه الان تو ۳ هفته ۶بارمدفوع کرده اونم ب زور شیاف و گوش پاک کن اغشته ب کرم چکارکنم شیرخودمومیخوره دکتر واسه رفلاکسش ببلاک ای ار هم داده ک روزی ۶۰تا۹۰تامیخوره ب زور چکارکنم کسی بوده تجربه هاشو بمن بگه ممنونم

عزیزم‌دارو گیاهی فلوس

از عطاری بگیر

معجزه میکنه

دستورشم‌از خود طرف بپرس.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تعداد  دفعاتی که مدفوع میکنه معذرت میخوام شکلش مهمه  از شکلش میشه گفت یبوست داره یا نه.ببلاک آهنش زیاده یبوست میاره.سوپرامیل بده بهش.اگه باز هم سخت دفع داشت یه ذره خاکشیر بشور با یه کم کره که نرم آب شده قاطی کنه با نوک انگشتت بده بهش میک بزنه