2737
2734
عنوان

خاطره خنده دار 😂

1268 بازدید | 74 پست

یه خاطره خنده دار تعریف کنید یکم بخندیم   

اول بزار خودم بگم من اون اولا امسال که مدرسه باز شده بود حضوری بود بعد تازه دو ماه بود عقد کرده بودم یه قیافه ای هم می‌گرفتم که نگو بعد داشتم از رو کتاب میخوندم نوشته بود شهرت منم با صدای خیلی بلند و رسا گفتم شوهررررررر آخ یهو کلاس رفت رو هوا       

رمز ارز ها + آینده = خوشبختی                               تنها باش ولی اضافه نه...              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

[QUOTE=173019504]ولش شوهرررررت و بچسب، 😐😅😅😅[/QUOTEاره وللش 😂😂😂 ولی خب از این بچه مثبتا و زرنگ های کلاس بودم ازم توقع نداشتن 😂🤣

رمز ارز ها + آینده = خوشبختی                               تنها باش ولی اضافه نه...              
[QUOTE=173019504]ولش شوهرررررت و بچسب، 😐😅😅😅[/QUOTEاره وللش 😂😂😂 ولی خب از این بچه مثبتا و زرنگ ...

اهااااااا 😂😂

به هر حال نوفق باشی و خوشبخت 💕💋😍

گاهی دلم شهادت می‌خواهد...

من هفتم رو میخوندم امتحان ترم ادبیات داشتیم وقتی ورقه هارو پخش میکردن انگار برگه امتحانات هشتم ها هم قاطیشون بود ورقه رو که دست من دادن نگا نکردم ببینم مال هفتمه یا هشتم..

خلاصه سوالا رو نگا کردم..یا ابلفض..اینا چی هستن..ما که اینارو نخونده بودیم..با این حال نصف ورقه رو نوشته بودم دیدم تنبل های کلاس ورقه شونو میدن و میرن..تعجب کردم که چجوری اینا تموم کردن

به دوستم اشاره کردم که تموم کردی گف آره هیچی دیگه نزدیک بود سکته کنم

تا اینکه بالای ورقه رو نگا کردم دیدم نوشته مال هشتم هس  

به دبیر گفتم یکم دعوام کرد که چرا حواستو جمع نمیکنی و....خلاصه یه برگه هفتم داد نوشتم تموم کردم

ورقه قبلیمو دبیر اصلاح کرده بود گف تو از هشتم هاهم بهتر نوشتی  

می‌آید؛هر آنچه باید..♡                    
2706