2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم این یه تصمیمیه بین شما و همسرتون من خودم سنم الان زیادم نیست اون موقع نزدم مشکل نداشتم یه دوس ...

کمه ولی دیگه داره اذیتم میکنه آخه همه ی دوستاش حتی موهاشونم رنگ کردن   

بنظرم با همسرت صحبت کن و بزارید بزنه  چون بین اطرافیان و دوستاش خجالت میکشه و باعث کمتر شدن اع ...

دقیقا آخه یکم شیطون میترسم دیگه اهمیت به حرفام نده و خودش بره بزنه و واسش مهم نباشه  

2738
کمه ولی دیگه داره اذیتم میکنه آخه همه ی دوستاش حتی موهاشونم رنگ کردن  

😶😶😶😶

والا هنوزم چه تو ایران چه جاهای دیگه فک نکمم همه مو رنگ کرده باشن حتما دوستاش اینجورین. راستش نظر با نظر فرق داره من خودم اگه بودم ببین سنم کمه ها مجردم هستم یعنی فعلا دارم فرض می کنم مو رو حداقل رنگ کامل اونم ۱۵ سالگی نمی ذاشتم پشت لبو اگه خیییلی کم بود نه اگه زیاد بود آره

آره آخه میگه دوس های پسرش گسترش میکنن منم به خاطر اون پسرها یه ذره دارم اذیت میشم 

بزارین بزنه من خودم مجرد بودم خانوادم نزاشتن بدون اجازه زدم نزارین اینکارو کنه توروخدا محدودش نکنین ک مث من تو سن پونزده سالگی ازدواج نکن بخاطر محدودیتهای خانواده

آره آخه میگه دوس های پسرش گسترش میکنن منم به خاطر اون پسرها یه ذره دارم اذیت میشم 

اره بابا بعضی آدما واقعا شعور ندارن مسخره میکنن من ک خودم اون موقعها مامانم نمیزاشت یواشکی میزدم 😑

2706