2410
2553

بچه دختر خالم میگه از دندونشه طب سنتی ها رم انجام داده فعلا افاقه نکرده داره میره پی کیدی لاکت و این چیزا

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
بچه دختر خالم میگه از دندونشه طب سنتی ها رم انجام داده فعلا افاقه نکرده داره میره پی کیدی لاکت و این ...

من پسر بزرگم قبلا ین علایم رو داشت، بردیم نافش رو گرقتن، اینم بردیم گفتن اره اینم نافش افتاده، ولی با گرفتن ناف خوب نشد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
کیدی لاکت برای ما که جواب نداد ایشالله برای دخترخالت ج بده🌹

خدا کنه مادر شوهرم میگفت برادر شوهرم ۳ سالگیش اسهال گرفته بود اونم طولانی بچه کم کم داشت تلف میشد یه پیرزنی بهش گفته بود پست انارو بجوشون بده دو بار در روز بخوره اونم داده بود بچه دو روزه خوب شده بود واسه پسر خودم پودر سنجد و بادوم خیلی خوب بود واسه خر بچه ای یکیش سازگار هست انگار

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱