2733
2734

اینقدر پیگیر دعانویس هستید بعضی از دوستان حواستون باشه واسه کسی این کارو نکنید . چه دعای شر و جدایی و...

و چه دعای جذب معشوق و زبانبند و اینا . اینجوری هم به طرف مقابل ظلم میکنید هم به خودتون چون پای موجودات به زندگی شما هم باز میشه ‌ بترسید از روزی که طرف بفهمه و نفرین تون کنه🌹

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام خوبی؟

سلام گلم . مرسی 

تو خوبی؟

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

من فهمیدم و روزی صدبار نفرینشون میکنم.هرچند نمیدونم هم کیه..فقط گفتن ک برای شوهرم دعاگرفتن ک منو طلاق بده.الان ۵۲روزه خونه بابامم.

ممنون ک لایک نمیکنید❤همسر آقای مهندس🙃مامان یه گل پسر خوشگل و بانمک🙂من یه مادرم...چهرم بی بی فیسه ولی تجربه و روحم ۷۰ساله اس!
کسی جادوتون کرده؟

اره جادو کرده بودن

2738
من فهمیدم و روزی صدبار نفرینشون میکنم.هرچند نمیدونم هم کیه..فقط گفتن ک برای شوهرم دعاگرفتن ک منو طلا ...

خب باطلش کن 

اره جادو کرده بودن

خدا لعنتشون کنه,فهمیدین کی بود؟از کجا فمتوجه شدین جادو شدین؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
بد نیستم خبری نبود ازت الان تلپیکتو دیدمفتم حالتو بپرسم ❣

لطف کردی🌹

لعنت بهشون! هیچ کقت نفهمیدم چ منفعتی براشون میتونه داشته باشه

جالب اینه خوده طرف زندگیش خیلی داغون شده 

2706