2733
2734
عنوان

بیماریه زنان

144 بازدید | 27 پست

سلام من چهارشنبه نزدیکی داشتم بعدش دچار درد و سوزش شدید شدم حتی دفع ادرارم با سوزش خیلی شدید همراهه خودمو میشورم اتیش میگیرم ترشحات زرد رنگ هم داشتم امروز هم پریود شدم حدود ده روز جلو انداختم ب نظرتون عفونت قارچیه یا سوزاک گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله صد در صد عفونت هست برو دکتر 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
خیلی دردش بد نمیتونم درست راه برم سوزش افتضاح اب میگیرم انگار الکل میریزم رو‌زخم الانم ک پریودم نمیت ...

عزیزم منم چند روز پیش همینجوری شدم حتما برو دکتر من عفونت داشتم چون شوهرم کرونا داشت و ما نزدیکی داشتیم اینجوری شدم

2738
یعنی از کرونا اینجوری شدید؟؟

تو عقد بودیم شوهرم کرونا گرف وقتی جواب ازمایشش منفی شد بعد ی هفته اومدیم خونه خودمون و بعد پنج ماه من اینجوری شدم دکتر گف عفونت هنوز داخل بدن شوهرم بوده و بعد از رابطه چون بچه میخاستین از طریق منی وارد بدن من شده

بعد ازرابطه اینجور شدی تا چند روزادامه دار بود یعنی  ببخشید شرمنده میپرسم رابطتتون خشن نبود&nb ...

بله عزیزم بعد رابطه الان ۳روز گذشته هنوز همونجوریم خیلی شدید میسوزه و درد میکنه خیلی خشن نبود ولی طولانی بود حدود ۴۰دقیقه طول کشید 

2706