2733
2734

خال سفید یعنی چجوری ؟ نشنیدم تاحالا

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سفید نیست برای پسر من سیاهه به کبودی میزنه پشت کمرش داره روی باسنش

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2728

سلام من پسرم موقع تولد خال سفید نداشت اما وقتی زردی گرفت گذاشتمش زیر مهتابی روی چونه ..بغل کشاله ران...روی دستش خال سفید یعنی لکه سفید افتاد خیلی گریه وزاری کردم سه تا دکتر بردمش یکیش گفت لکه وپیس اما دوتاش گفتن نه باید بزرگتر بشه تا مشخص بشه خدارو شکر خداروشکر از سه ماهگی همه اون لکها محو شدن وخودبخود از بین رفتن 

اما حالا پسر برادر شوهرم بدنیا اومده اونم یه لکه سفید روی بدنش هست و بخاطر اینکه قبلا تجربشو داشتیم دیگه نگران نشدیم ودکتر نبردن 

شماهم اصلا نگران نباشید 

سلام من پسرم موقع تولد خال سفید نداشت اما وقتی زردی گرفت گذاشتمش زیر مهتابی روی چونه ..بغل کشاله ران ...

ممنونوم عزيزم 

من مال دخترمو از سه ماهگى ديذم منم خيلى نگران شدم دكترهم ميمه چيزى نيست اين احتمالا همون نشون نوزادى هستش ولى من همش هى نگران ميشم 

2738
سلام من پسرم موقع تولد خال سفید نداشت اما وقتی زردی گرفت گذاشتمش زیر مهتابی روی چونه ..بغل کشاله ران ...

سلام عزیزم ببخشید میشه درخواست دوستیم رو قبول کنی

پسر منم دقیقا مثل پسر شماست خیلی نگرانم

عزیزم بخدا من نمیدونم چجوری درخواست قبول کنم  اگر سوالی دارید بپرسید درخدمتم

میخواستم دقیق بگید لکه های پسرتون شکل و اندازه اشون چطور بود؟ اخه پسر من هم بعد زردی لکه سفید پیدا کرد ولی الان که هفت ماهش هنوز نرفتند

میخواستم دقیق بگید لکه های پسرتون شکل و اندازه اشون چطور بود؟ اخه پسر من هم بعد زردی لکه سفید پیدا ک ...

سلام لکه ای بزرگ بودن وسفید 

روی کشاله رانش...رو فکش بزرگ بودن طوری که خیلی تو چشم بودن من خیلی ناراحت بودم وترسیده بودم چندتا دکتر بردمش همشون میگفتن تا بزرگترنشه نمیشه تشخیص داد که لک وپیس هستند که خدا رو شکر کم کم خودشون رفتن انشالله که از کوچولو شماهم همینجوریه

سلام لکه ای بزرگ بودن وسفید  روی کشاله رانش...رو فکش بزرگ بودن طوری که خیلی تو چشم بودن من خیل ...

ممنونم عزیزم ....خداروشکر 

ببخشید لکه ها از اول بودند یا بعد تولد پیدا شدند؟ شکل لکه ها چطور بود؟ الان بچه اتون چند وقتشه؟

ممنونم عزیزم ....خداروشکر  ببخشید لکه ها از اول بودند یا بعد تولد پیدا شدند؟ شکل لکه ها چطور ب ...

لکه ها بعد از اینکه گذاشتمش برا زردی زیر نور پیدا شدن الانم پسرم ۵ سالشه وخداروشکر هیچ اثری از لکه ها نیس

شکل لکه سفید رنگ روی فکش کامل بود وروی ران پا به اندازه کف دست بود

لکه ها بعد از اینکه گذاشتمش برا زردی زیر نور پیدا شدن الانم پسرم ۵ سالشه وخداروشکر هیچ اثری از لکه ه ...

دقیقا پسر منم بعد از اینکه گذاشتم زیردستگاه زردی پیدا شدند....خداروشکر که برطرف شدند؟

ببخشید پوست پسر شما هم سوخت بعد اینکه زیر دستگاه زردی گذاشتید؟

2706