2737
2739
عنوان

زندگی من بعد از ده سال

| مشاهده متن کامل بحث + 1152 بازدید | 75 پست
چقدر خلاصه گفتی ..... منم تقریبا همین شمام ..... احساسات رو درک میکنم من اونموقع گوشی نداشتم اجازه ن ...

مشکل اینه که من ده سال تحت نظر روانپزشک بودم دوبار خودکشی کردم 

نمیشه نمیتونم

الان هم گیر کردم خواستم حتی با کس دیگه ای دوست شم هیچ وقت نتونستم 

اون من و دوستش میبینه فقط ولی من نه 

من همش فکر میکنم که باید پیشش باشم اما نمیشه یعنی اینجوری نمیخوام و اونم میگه که قصد ازدواج نداره همش فکر میکنم که من واسش کمم 

با اینکه اون یک ادم معمولی و هیچ برتری خاصی نسبت به بقیه نداره

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم بنظرم عمرتو پایه ی پیر مرد نریز تو خیلی جوونی براش  اون الان سردشده وایی ب حال داخل زندگ ...

ببین من واقعا با سنش مشکلی ندارم 

ببین من واقعا با سنش مشکلی ندارم 

نظر عشقتم همیشه ؟؟

عزیزم الان شاید مشکلی نداشته باشی ولی تو زندگی تفاوت هایه خیلی زیادی میبینی ک اذیتت میکنه تو در اوج شادی و جوانی هستی ولی و......

2728
مشکل اینه که من ده سال تحت نظر روانپزشک بودم دوبار خودکشی کردم  نمیشه نمیتونم الان هم گیر کرد ...

گلم شما جوانی به عمر جلو پای شماست دوست داری ده سال بعد کجا باشی؟؟؟؟؟

میخوای ده سال ایندتو بزاری برای مردی که پیر شده اصلا نمیتونه ازدواج موفقی با شما داشته باشه  و شما فقط روز ها رو بشماری؟؟؟؟

اینکارو با خودت نکن 

پاشو حرفهای دلت رو برای خدا بزن و از کمک بخواه رابطه معنوی خیلی به روح و روان آدم آرامش میده 

فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی به خودت قول بده که درجا نمی‌زنم به پشت سرم نگاه نمیکنم و فقط عبور میکنم 

هر روز نیم ساعتم شده برو پیاده روی حتی اگه بدترین حالم داشتی هر روز آهنگ های شاد گوش بده و با آهنگ کاراتو بکن هر روز مطالب انگیزشی بخون و با خدای خودت راز و نیاز کن 

نترسید از هیچ چیز درس بخونید هنری یاد بگیرید زبان بخونید حتی کارای دستی می ساختن دستبند و اینا که خیلی راحته انجام بده موهاتو شونه بزن به خودت قربون صدقه خودت برو  بگو من لیاقتم یه زندگی آرومه پس دیگه اشتباه گذشته رو نمیکنم و از این به بعد رو می‌سازم شما راحت ۵۰ ۶۰ سال جلو پاتونه میشه به همه چی رسید ......خیلیا از شما بدترم بودن گلم باور کن ولی عبور کردن و سعی کردم موفق باشن کمی سرسخت باشید کمی محکم باشید کمی بجنگید برای خودتون از همین الان

سوالت خیلی خصوصی خیر من ۲۶ سالم  و ایشون ۴۵ سالشون

به نطر  من این ادم مناسبی نیست چه بسا شما ندونی و این اقا متاهل هم شده باشه

حتی اگر باکره نیستی قید این اقا رو بزن...منطورم اینه که این موضوع باعث نشه زندگیت رو خراب کنی

سنی هم نداری از اول شروع کن...دنبال اهدافت برو...با مرد مناسب اشنا شو

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2738
نمیتونم اصلا یعنی نمیخوام راهی نیست که بشه بفهمم چه حسی داره؟

خب عزیزم معلومه حسش.

خودت نوشتی سرده.

احساسی نداره چندان پس.

برو پیش مشاور؛ جوانی زندگی ات رو خراب نکن.

تو بخاطر مشکل پدرت انقدر وابسته این آقا شدی. باور کن این عشق نیست.  

لطفا برای فرزندانم دعا کنید بزرگواران.
خب عزیزم معلومه حسش. خودت نوشتی سرده. احساسی نداره چندان پس. برو پیش مشاور؛ جوانی زندگی ات رو خرا ...

راهی نیست به دستش اورد؟

راهی نیست به دستش اورد؟

عزیزم تو بخاطر مشکل پدرت وابسته این آقا شدی.

برو پیش مشاور. به خودت کمک کن.

خودش واضح گفته اهل ازدواج نیست. اصلا مرد ۴۵ ساله مگه میشه مجرد باشه؟ مگه این که مشکلی داشته باشه! ببخشید رک بهت میگم. قطعا در طی این سالها رابطه هایی داشته و احتمالا داره. منتها مرد متعهد به زندگی نیست. یعنی مرد زندگی نیست که تکیه گاه کسی شده باشه.

عزیزم تو بخاطر مشکل پدرت وابسته این آقا شدی. برو پیش مشاور. به خودت کمک کن. خودش واضح گفته اهل ازد ...

سه ساله جدا شده مطمئنم دیدم شناسنامش

من مطمئن نیستم با کسی نباشه و اینکه من خودم نمیخوام ازش جدا شم اصلا واسه اون فرقی نداره 

از جمعه تا حالا هم جوابم و نمیده بعد از ۳۰۰ بار زنگ زدن گوشی و برداشته میگه حوصله ندارم

سه ساله جدا شده مطمئنم دیدم شناسنامش من مطمئن نیستم با کسی نباشه و اینکه من خودم نمیخوام ازش جدا شم ...

خب دیگه پس باید اونو رها کنی. خودش میگه حوصله ندارم. به قول خودت ۳۰۰ بار زنگ زدی تا جواب داده.

به نظر من برو پیش مشاور و زندگی ات رو دگرگون کن. خودت باید بخوای تا فراموشش کنی و زندگی ات درست بشه.

خب دیگه پس باید اونو رها کنی. خودش میگه حوصله ندارم. به قول خودت ۳۰۰ بار زنگ زدی تا جواب داده. به ن ...

تموم شد الان اون همه چی و تموم کرد 

من الان دقیقا احساس مرگ دارم

تموم شد الان اون همه چی و تموم کرد  من الان دقیقا احساس مرگ دارم

خدا نکنه.

اون یه زن رو طلاق داده پس شاید مرد خوبی نبوده. تازه شاید متاهل بوده و ۱۰ سال پیش با تو چت می کرده.

ولش کن اونو. خودت کلاهت رو قاضی کن ببین مرد درستی نبوده.

برو پیش مشاور. با مادرت اگه می تونی صحبت کن.

2706