2737
2734

هركسي يكجوره اصلا نميشه مقايسه كردج

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه مشخص شده بود که باردارم برجستگیش توی لباس خونه معلوم بود ولی تو مانتو نه 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2731

من شش ماهم

بچه ام پسر

ولی اصن شکم ندارم😐

یک خانم مطب دکتر دیدم چهارماهش بود انقد شکمش بزرگ بود که نگو

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
2738

من این هفته سه ماهم پر میشع میرم تو چهارماه ولی قشنگ شکمم مشخصه چ با لباس خونگی چ با مانتو.جنسیتشم نمیدونم

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
من شش ماهم بچه ام پسر ولی اصن شکم ندارم😐 یک خانم مطب دکتر دیدم چهارماهش بود انقد شکمش بزرگ بود ک ...

منم یه هفته پیش رفتم آزمایشگاه یه خانومی ماه شیش بود اونقدر شکمش بزرگ بود بعد منومسخره کرد گفت شکم نداری 

❤خدایا مواظب پسرم باش 
ان تی جتسیت رو گفت بهت؟

عه اشتباه شده ۲۳ هفته ام شش ماهمه 

ولی جنسیت هم تو ۱۲ هفتگی و ۴ روز برا من مشخص شد

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
من شش ماهم بچه ام پسر ولی اصن شکم ندارم😐 یک خانم مطب دکتر دیدم چهارماهش بود انقد شکمش بزرگ بود ک ...

اره فرق داره منم ۸ روز دیگه میرم ۸ ماهگی شکمم معلومه 

خدایا پسرم به تو سپردم مواظب باش 🙏
2706