2737
2734

حسودیم میشه

واقعا تنها چیزیه که تو دنیا نسبت بهش حسادت دارم. 

یعنی هرجا که ببینم پدر دختری باهم خوبن ناخوداگاه زل میزنم بهشون. یا ببینم پدری به دخترش محبت میکنه واقعا از حسادت دلم میخواد بمیرم

چقد متنفرم از این واکنشم

واقعا بدجور زل میزنم بهشون و تا ساعت ها خودمو میذارم جای اون دختر...

علت قطع رابطه ام با اکثر دوستامم همینه، اذیت میشم رابطشونو با پدرشون میبینم

هیچ کاری ام نمیکنم فقط زل زدن و همذات پنداری کردن تو رویاهام. 

از این اخلاقم واقعا بیزارم😔

شبى كه ستارگانش را فراموش ميكند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم نداشتم و حسرت میخورم ولی دیگه ن اینجوری. این رفتار اصلا درست نیست. براشون دعا کن همیشه همینطور باشن💔

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
مگ پدرت کجاس

هستش اما خب از قدیم مارو نمیخواست. کلا از ۱۰-۱۲ سالگی یهو بد شد باما. کتک میزد و اذیت میکرد و خرجی نمیداد دیگه. مامانم مارو بزرگ کرد و خرجمونو داد. 

2738

آره منم حسودی میشه....بابای من خیلی مهربون بود.4سالم بود خدا گفت بیا پیش خودم اینهمه مهربونیت جات رو زمین نیست

کاش ب فکر بچه های قد‌ونیم قد یتیمش بود بی کس و تنها

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

خیلی وقتا اینا ظاهر داستانه گاهی اوقاتم درسته مثلا رابطه پدرم با من خوبه خیلی بوسم میکنه دوسم داره ولی من نه مثل اون ،بیشتر با شخصیتش مشکل دارم احساس میکنم به مرور فاصلمون بیشتر شده و من دلسرد

الهی🥺🥺 من بابام هیچوقت طرف نی ،همیشه بی طرفه😂ولی محبت خیلی میکنه  منم ی مدت از بی طرف بودن ...

چه خوب که اقلا محبت میکنه‌

خدا حفظش کنه واست

اره منم تنها چیزی که ببینم بغض میکنم 

اینه که یه پدری به دختر همسن وسالم داره محبت میکنه

قشنگ گریه ام میگیره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706