2737
2739
عنوان

چرا من نمیتونم باورکنم دختر دارم

605 بازدید | 34 پست

دوبارم سونو رفتم توی 16 و 20هفته

هر دوش گفت دختره ولی باز شک‌ دارم همش

نه که دختر نخام کلا بچه اولمه جفتمونم دختر میخاستیم اما خب باورم نمیشه نمیدونم چرا همش میگم یه وقت اشتباه نکرده باشن

آخه سیسمونی هم کامل خریدم دخترونه

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای پناه بر خدا😐😐(قصد توهین ندارم) یکم گفته هاتون در تناقض نیست؟ 😐 هم دختر میخواید هم چون دختره گریه میکنی؟ 😐 

اگر یه دختر با مانتوی بلند که نوک دماغش سرخ شده و موهاش از زیر روسریش زده بیرون ولی با سرتقی با دوستاش بستنی میخوره و میخنده و بلند بلند حرف میزنه و سلفی میگیره دیدین بهش چشم غره نرین اون منم میترسم ازتون
2728

مثل من که تو ان تی گفتن دختره همه هم از حالتام گفتن دختره خودمم حس میکردم دختره ها اما ۱۶ هفته فهمیدم پسره . اصلا نمیتونستم باور کنم پسر دارم

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
وای پناه بر خدا😐😐(قصد توهین ندارم) یکم گفته هاتون در تناقض نیست؟ 😐 هم دختر میخواید هم چون دختره گ ...

کو گریه😑

🌺✨سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً🌈🍃‏پس از مصیبت هایمان، بهاری خواهیم زیست گویی،طعم تلخ دیروز را نچشیده ایم❤️💙💜💚🧡💛
2738
وای پناه بر خدا😐😐(قصد توهین ندارم) یکم گفته هاتون در تناقض نیست؟ 😐 هم دختر میخواید هم چون دختره گ ...

کجا گفته گریه میکنه؟ 😂 اشتباه خوندی

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

گریه نمیکنم که😲

اتفاقا خوشحالم ذوق دارم 

تناقض کجا بود😂

خب درسته دیگه نگرانیش چیه.دوبار رفتی دیگه اشتباه نیست.

نمیدونم از بس دکترا سربه هوا شدن آدم شک میکنه

مثل من که تو ان تی گفتن دختره همه هم از حالتام گفتن دختره خودمم حس میکردم دختره ها اما ۱۶ هفته فهمید ...

همین دیگه تو ان تی گفت احتمالا پسر باشه ولی معلوم نیست اما تو هفته 16و 20گفت دختره

واسه همین قاطی کردم😂

همه رو هم یه جا سونو رفتم

2706