2737
2734
عنوان

عقدم.نامزدم نمیزاره با کسی برم بیرون حتی مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 1752 بازدید | 144 پست
نگران نباش درست میشه منم اینطور بودم  خب غیرتین اولش حساسن من حتی خونه خالم اینا حق نداشتم بر ...

نه عزیزم من مذهبی نیستم .فقط میگه با خودم هرجا بگی میبرمت نمیدونم چیکار کنم بعضیا مث شما میگن بهتر میشه چنوقت دیگه

شوهرمنم اوایل اینجوری بود الان دیگ کمتر اذیتم میکنه بامرور زمان اعتمادش بهت بیشتر میشه ...یکمم بخاطر ...

دقیقا برن سر خونه زندگیشون درست میشه اعتماد خیلی مهمه

منم همین بودم درست شد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرمنم اوایل اینجوری بود الان دیگ کمتر اذیتم میکنه بامرور زمان اعتمادش بهت بیشتر میشه ...یکمم بخاطر ...

آخه حتی با مامانم؟اصلا دوس نداره وقتی نیست با کسی برم بیرون

ببین بستگی داره مثلا من همسرم رفتار یه نفرو دیده بود میگفت خوشم نمیاد باهاش بری جایی سبکه دختر خوبی ...

من دو برابر خیلی شما دیدم که نشده

اخه مادرزنشم؟؟؟

منم نمیگم طلاق که میگم بره مشاوره

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
2728
نه عزیزم من مذهبی نیستم .فقط میگه با خودم هرجا بگی میبرمت نمیدونم چیکار کنم بعضیا مث شما میگن بهتر م ...

اره مثلا امکان داره چند وقت دیگه به مادرت رضایت بده😐

برو مشاوره حتما گلم،بحث یه عمر زندگیه

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
نه عزیزم من مذهبی نیستم .فقط میگه با خودم هرجا بگی میبرمت نمیدونم چیکار کنم بعضیا مث شما میگن بهتر م ...

کم کم اعتمادش بهت بیشتر میشه 

رفتار خودتم مهمه گلم

بعدم تو عقد خیلی دعواها و اتفاقات میفته بری خونه خودت درست میشه بهت قول میدم

دوران عقد خیلی مزخرفه

من میخاستم با بابام هم برم جایی باید اجازه میگرفتم از همسرم

2738

مشکل داره

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

پارانویید باشه هیچ وقت درمان نمیشه و با قرص کنترل میشه. ببین تحمل داری با این ادم زندگی کنی؟ مگر اینکه مازوخیسم باشی و از ازار توسط اون لذت ببری که در این صورت خودتم برو پیش دکتر

2706