2737
2734

ما خونه داریم دو تا یه دونه هم سازمانی که تا بازنشستگی میتونیم استفاده کنیم یه مبلغ پول دارم که شیراز نمیتونم اپارتمان بخرم اپارتمان مناسب بالای یک میلیارد هست اما میشه امتیاز اپارتمان حسینی الهاشمی خرید و بقیه هزینه را قسطی پرداخت کرد خواستم ببینم کسی تا حالا امتیاز اپارتمان خریده ایا مقرون به صرفه هست و مشکلی پیش نمیاد ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
مشکل مسکن ندارم اگر تا پنج سال هم طول بکشه مشکلی نیست فقط بحث اطمینان و مسایل حقوقی هست

اخه بحث اين هست ك ببيني اين پولت جاي ديگه سرمايه گذاري بهتر هست يا اينجا

از لحاظ مطمئني ك فكر كنم مطمئن باشه تعاوني مسكن دولتي ب حساب مياد

مث تعاوني مسكن ارتش ك مطمئن هست دير سند مياد اما دفترچه قرارداد ميدن

بنظرم که خیلی عالیه

ما اصفهان هستیم دوسال پیش امتیاز آپارتمانی ۸۰ میلیون بود الان همون امتیاز یک میلیارد شده

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)