2703
2553

۸۰۰میاد اون موقع بخر بازم خودت میدونی ولی وقتشه

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۸۰۰میاد اون موقع بخر بازم خودت میدونی ولی وقتشه

تا کی؟من میخوام تا قبل عید بخرم بنظرت الان بخرم یا تا کی صبر کنم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2456

اگه دوست داشتین تاپیک اخرم شرکت کنین نذر حضرت زهرا

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2714
از کجا میدونی 

همیشه همینطوره سیاست پدرو مادر نداره .بردن بالا حسابی خزانه رو پرکردن الان نوسان میکنه یکم میره بالا زیادتر میاد پایین. سال دیگه یه نفر بعد میاد دلار و طلا میاد پایین مردم میگن به به. چه خوبه ببین چه مدیریتی داره. چهار سال دوم باز قیمت میره بالا.

چرا از خودتون نظر میدین،هیچ خود طلا فروشی نمیدونن چی میشه

مثل اینکه تو این مملکت زندگی نمیکنی. طلافروشی که ندونه چی به چیه که فاتحش خوندست قدیمیای بازار کاملا در جریانن بازی قشنگ بلدن. یکم سابقه قیمت طلا رو نگاه کنی کاملا معلومه همش دستوریه

الان وقت خریده هیچکس فکر نمیکرد طلا بیاد پایین تو همین سایت همه میگفتن میره بالا ولی الان داره میشه۸۰۰-همه میگفتن ترامپ ولی بایدن شد الان فقط تا میتونی بخر شک نکن چندسال دیگه واست طلا میمونه فقط 

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2706