2726
عنوان

کدوم بهتره به نظرتون؟؟

232 بازدید | 34 پست

سلام من دوتا داداش دارم که کلن اخلاقاشون متفاوته همیشه تو فامیل این دوتا رو باهم مقایسه میکنن حالا از نظر شما کدوم بهتره

داداش اولیم که نوه بزرگ خانواده هم هست، ادمیه که زود با همه رفیق میشه و گرم میگیره

با بچه ها مهربونه، دست و دلبازه، ولی یخورده هم عصبی هست، یعنی تازگیا که از اطرافیان اذیت شد یخورده زود عصبی میشه، اهل مشروب و قلیون این چیزا هم هست

ولی داداش دوم ادم درونگرا، ساکتیه، یخورده هم مغروره و خودشو میگیره، به کسی رو نمیده خیلی

حرفشو رک راست میزنه خیلی هم به کسی اعتماد نداره کار فامیل هم تا جایی که از دستش یربیاد و وقت خودشو نگیره راه میندازه ولی خیلی از کسی کمک نمیگیره

نماز میخونه، ادم خونسردیه عاشق پرنده و حیوونه

داداش اولیم عاشق یک دختر شد تو فامیل همه فهمیدند اخرشم سر یک موضوعی بهم خورد و فعلا منتفی شده

داداش دومیم هم میدونم کیو میخواد ولی اصلا بروز نمیده و ادم مرموزیه هر چند دختره به داداشم جواب منفی داده ولی اصلا به روی خودش نمیاره که کسی خبر دار بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

داداش اولیم دانشگاه پیام نور پیوسته میخوند ولی وسطاش دیگه ول کرد رفت سربازی 

ولی دومی قبل از خدمت فوقشو هرجور بود گرفت بعد از سربازی هم دوباره داره میخونه برای لیسانس

ولی خب خداروشکر هر دوشون دارن کار میکنن و پولی از پدر و مادرم نمیگیرن

2706