2733
2734
عنوان

یعنی حضرت زهرامنومیبخشه

434 بازدید | 25 پست

حالم خوب نیست حتی نمازمم نمیتونم بخونم خیلی زیاد گریه کردم ازدیروز تاحالا مجبورم همش اهنگ های شادبذارم چون دیشبم فشارم افتادرفتم زیرسرم الانم غمگین نمیتونم گوش کنم تپش قلب فکرای مخرف میاد سراغم شوهرم میخاد ببرتم بندر حالم عوض شه یکم حدودیک ساعت دیگه سه چهارساعت بیشترفاصله نداریم تابندر ماشیرازیم

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه ربطی به حضرت زهرا داشت 

شهادتشونه من دارم شادی میکنم میخام برم سفر

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2738

هیچ ربطی نداره

اینا تمام مزخرفاتی هست که یادمون دادن

جدی نگیر

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

تو‌واقعا فکر میکنی از ما انتظار میره هر کی فوت کرد یا شهید شد آینه غم‌بغل بگیریم؟

میدونی چنتا فوت و شهادت تو اسلام هست

اینجوری کلا باید زندگی رو تعطیل کرد

سفر که مشکلی ندارد ولی هرچقدر حرمت نگه داری به نفع خودت والا ایشان بی نیاز از احترام ماهستند 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
وجهه اسلامو خراب نکنید لطفا

احسنت

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃
2706