2726
عنوان

خانمای مذهبی

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 43 پست
میتونم مرجعمو انقدر راحت عوض کنم و از امروز مقاد اقای خامنه ای بشم؟

سر یک رقصیدن  عوض کنی😳😯😒این  چه دینی شد پس

من همه تونو میشناسم ۵سال میام نی نی سایت ولی کاربر خاموش بودم با بیشترتون شادی کردم  گریه کردم خندیدم غصه خوردم حرص خوردم😏  یه کاربری ام زدم ولی با یه خانوم بی تربیت دعوام افتاد با غرور خودمو تعلیق کردم😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میتونم مرجعمو انقدر راحت عوض کنم و از امروز مقلد اقای خامنه ای بشم؟

ب دلخواه ک نیس!

انسان وظیفه داره تحقیق کنه و مرجعی ک اعلم هست رو انتخاب کنه

ک خب تو این مشهورها همون اقاسیستانی اعلمن

اقااا برا خودمه دگ😂😂 بخدا قصدم تمرین واسه شوهره

الان جدی میگی؟

چرا اصلا باور نمیکنم من 

میگن در شأن انسان نیس 

خیلی چیزا در شأن انسان نیس 

ولی مجبورن انجام بدن

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
2728
میتونم مرجعمو انقدر راحت عوض کنم و از امروز مقلد اقای خامنه ای بشم؟

یعنی هر جا چیزی  به نعفتون  نباشه  سری میندازینش  کنار   یکی بعدی😐

من همه تونو میشناسم ۵سال میام نی نی سایت ولی کاربر خاموش بودم با بیشترتون شادی کردم  گریه کردم خندیدم غصه خوردم حرص خوردم😏  یه کاربری ام زدم ولی با یه خانوم بی تربیت دعوام افتاد با غرور خودمو تعلیق کردم😏

🤣🤣🤣🤣🤣

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

به عقلت رجوع کن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
سر یک رقصیدن  عوض کنی😳😯😒این  چه دینی شد پس

اره خیلی باحالن عاشق تفکراتشونم اگ کار حرامه پس حرامه چرا نظرات مختلفه کار بد بده دیگ چرا هرکی ی چیز میگه؟؟؟؟بعدم تو اگ دین داری پس بخاطر ی رقص ک نباد سریع مرجعت رو عوض کنی

خیلی جلو خودم رو گرفتم جواب ندم در اخر نشد

بنظرم برو برای خودت شدهرت تو مهمونیا برقص لذت ببر شاد باش زندگی کن فقط انسانیتت رو زیر پا نزار این مهمترین اصله زندگیه

2706