2733
2734
عنوان

معرفي دختر خوب براي ازدواج اصفهان

1289 بازدید | 35 پست

سلام وقت به خير

ما براي برادرم به دنبال دختر مناسب براي ازدواج هستيم ساكن اصفهان تحصيل كرده اصيل 

بقيه موارد هم خودشون بايد بپسندند

برادرم متولد٧٠

فوق ليسانس تك پسر شاغل در ارگان دولتي به صورت قراردادي 

لطفا اگه موردي سراغ دارين بفرمايين 

سوالي بود حتما جواب ميدم

🙊

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن اگه استخدام بود خوب میشد 

خونه و ماشین چی؟؟؟میزان درامد؟ 

قد؟

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
2738

من فک کنم داداشت و میشناسم😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

تو این دوره زمونه،  اکثرا خودشون نیمه های گمشدشون را پیدا میکنند..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706