2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه کتوژنیکی هستید من هستم  کالری شماری سخته و اعصاب میخاد کاهششم کمه

کتوژنیکی سخت نیست؟؟

بازگشت داره؟؟

من یکم شکم در اوردم میخوام لاغر شم

دَر سَرَم دُختَرِ پیری عَصَبی میرَقصَد🎭شَهر بَر رویِ سَرِ مَن عَرَبی میرَقصَد🎈این جَهان با هَمه یِ دَغدَغه هایَش دارَد🪁رویِ یِک جُمجُمه یِ یِک وَجَبی میرَقصَد🌪
کتوژنیکی سخت نیست؟؟ بازگشت داره؟؟ من یکم شکم در اوردم میخوام لاغر شم

والا برا من لذت بخش بود من زیر نظر مربی تو اینستا بودم بهم گفت برگشت نداره ولی یه دوره باید تثبیت وزن بگیریم

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
والا برا من لذت بخش بود من زیر نظر مربی تو اینستا بودم بهم گفت برگشت نداره ولی یه دوره باید تثبیت وز ...

گلم میشه ب منم کمک کنی؟

من اینستا ندارم..مطابق وزن خودت بهم برنامه میدی؟

دَر سَرَم دُختَرِ پیری عَصَبی میرَقصَد🎭شَهر بَر رویِ سَرِ مَن عَرَبی میرَقصَد🎈این جَهان با هَمه یِ دَغدَغه هایَش دارَد🪁رویِ یِک جُمجُمه یِ یِک وَجَبی میرَقصَد🌪
والا برا من لذت بخش بود من زیر نظر مربی تو اینستا بودم بهم گفت برگشت نداره ولی یه دوره باید تثبیت وز ...

بعد چقد طول کشید ۳۳ کیلو کم کنید؟؟

فکرکنم جای کربوهیدرات از چربی کمک میگیرن 

اوم چه جالب

2706