2726
عنوان

خیلی گریه کردم روز سوم دعوامونه

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 22 پست

تاپیکتو خوندم چرا کش میدی خودت؟ خو میرفتی پیشش میخابیدی

یا وقتی تکست داده میگه میبرمت خوب شی یکم مهربونتر جواب میدادی

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روی صحبتم باهمه دوستای گلی ک مشکل مشابه دارن بحث مشاجره باهمسر درد دل خوبه بله سبک میشید دعا هم خوب درخواست دعا داشتن ازدیگران نوعی انرژی مثبت اما خواهش خواهشا برای رسیدن به آگاهی و اطلاع ازمشکلات خودمون مشاوره بگیریم عضو کانال های خوب بشیم ویس گوش کنیم عمل کنیم کتاب بخونیم کنترل روی رفتار یادبگیریم والا انسان اگر ازریشه خودش درست نکنه و طرف مقابل روشن نکنه تا همیشه باید حرص بخوره 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

سوره طلاق بخون اسی

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2728
تاپیکتو خوندم چرا کش میدی خودت؟ خو میرفتی پیشش میخابیدی یا وقتی تکست داده میگه میبرمت خوب شی یکم مه ...

عزیزم ممنون ک خوندی. درسته منمد قد بازی دراوردم و پشیمون شدم

اول شخص مونث 
روی صحبتم باهمه دوستای گلی ک مشکل مشابه دارن بحث مشاجره باهمسر درد دل خوبه بله سبک میشید دعا هم خوب ...

ممنونم گلم. درست میگی باید مطالعمو ببرم بالا و تکنیکای مشاوره و.... یادبگیرم

اول شخص مونث 

[QUOTE=173085879]ممنونم گلم. درست میگی باید مطالعمو ببرم بالا و 

@DrAzartash_delneweshtehکانال خوبی عضوشو

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!