2726
عنوان

تف تف کی میگه پول مهم نیست😤😠

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 85 پست
ولی تا جایی که می دونم کسی که به چیزی علاقه داره، دنبال می کنه، مثلا یکیش کلاس شرکت می کنه،  و ...

بخاطر خانواده +درسم نرفتم

الان چیو میخوای ثابت کنی

عجب ادم رو مخی هستی

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
😐جونز چ ارزون پول خوردمونه

چی بگم خواهرم پزشکه همسرش جراحه بچه هاش تو رفاهه شب دخترش گفت فلانی پیانو داره فرداش واسش خریدن با معلم خصوصی الان تقریبا راه افتاده حالا من الان از اول اول ی گوشی سامسونگ ساده داشتم ده سال پیشم ی تبلت خریدم نتونستم گوشی بخرم دیگه هم نمیتونم با این گرونی دیگه زندگی واسه هر کسی ی مدلیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلا اینو نگید هیچوقت من یه دوست داشتم تو پول غلت میزدن دو تا خونه ویلایی ۵۰۰ متری آلمان باباش سه تا ...

منم میگم پول باشه سلامتیم باشه😂

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
2728
من میگم پول مهم نیس😕

😐

پ مشکل تو چیه😂

متاسفانه نمیتونم بگم 😥

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
    😐

بله؟

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
🤣🤣🤣 پس به درد موسیقی هم نمی خوری چون اعصاب نداری، اونا روحیه خیلی لطیفی دارن 😅😅

وقتی از زندگیت چیزی نمیدونن و قضاوتت میکنن ناراحت و عصبانی میشی

از تاپیکم برو بیرون به سلامت

شما کسی نیستی تعیین کنی من به درد چه کار و حرفه ای میخورم

چون خودم تجربه کردم میگم اول فقط سلامتی 

اخه کی  گفته مثلا فلج بشم پولدار بشم چی رو ب چی ربط میدید، حالا اونایی ک پولدارن همیشه مریضن اونایی ک بدبختن همیشه سالم و سرحالن 

از نظر بنده پول مهم و بسیار با ارزشه 

موفق باشی

اقا هرکی میگ پول خوشبختی نمیاره بیا  هرچی دارع بده ب من تا بدبخت عالم بشم 

اگ اعتراضی کردم تف کنه تو صورتم 😃😐💔

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
يعني حتي پيانو خريده بودم گذاشته بودم ي گوشه الان پولدار شده بودم

😂پشکل خواهر

پشکلم بخری بهتر از کساد پول تو ایران

2706