2703
2553
عنوان

سوالی از کسی دیگر

169 بازدید | 24 پست

بچه ها این مسله کلا مربوط به خواهرم و بچه هاشه و با اجازه خودشون تاپیک زدم

خواهر من شاغله و دوتا بچه ۱۲ و ۱۱ ساله داره یک روز موقع خارج شدن خونه به دختزشون میگن تا ظهر که من میام برو حموم و اینا

این بنده خدا هم بعد از امتحان دادن میره حموم پسرشون بدون اجازه وارد حموم میشه 

و انگتر یکم اذیت میکنه دخترشون رو 

راه حل شما برای این مشکل چیه

تنهاشون نباید بزارع 

چون تو سنی هستن ک خطرناکع

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شوهرشون خیلی وقت پیش ترکشون کرد و باید برای درامد کار کنه

چقد سخت شد 

کلا تو خونع وقتی تنهان پسرع اذیت میکنع خاهرشو یا ن مثلا رفتع بود حمام و اینا

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2720

اقتضای سن پسره، حتما اتاق خوابشون جدا کنه، کنترل گوشی و لپ تاپ شو داشته باشه البته بدون اینکه اذیتش کنن، مراقب باشن فیلم و عکس نبینه، تنهاشون نزارن

تو نخ ما نباش گره میخوری
2714
اقتضای سن پسره، حتما اتاق خوابشون جدا کنه، کنترل گوشی و لپ تاپ شو داشته باشه البته بدون اینکه اذیتش ...

اتاق خواب جدا دارن ولی یکبار هم شنیدم تو اتاق خواب اذیت کرده بود گوشی و لپتاپ و تبلت هم قفل زمانی داره فقط زمان امتحان بازه

اتاق خواب جدا دارن ولی یکبار هم شنیدم تو اتاق خواب اذیت کرده بود گوشی و لپتاپ و تبلت هم قفل زمانی دا ...

پس هر دوشون باید برن روانشناس وگرنه گرایش اشتباه جنسی پیدا میکنن جدا از این که الان وضعیت خوبی ندارن بزرگ بشن هم تاثیر روانی میذاره روی هر دو 

اتاق خواب جدا دارن ولی یکبار هم شنیدم تو اتاق خواب اذیت کرده بود گوشی و لپتاپ و تبلت هم قفل زمانی دا ...

به هرحال سن حساسیه خیلی باید مراقب باشید 

اگه ممکنه لطفا برای تاپیک آخرم گزارش بزنید ممنون میشم 

تو نخ ما نباش گره میخوری
2706