2737
2734
عنوان

حرفهای شوهرم و ماورشوهرم واسم عقده شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1309 بازدید | 106 پست
اره منم همه اینارو درک میکنم همه شرایطشون مثل هم نبست ولی شوهرم و ماددشوهرم بادافتخار اونارو میگن ان ...

بگو مامان بچه بزرگ کردن عرضه میخواد همه ندارن خیلیا رو باید تا دو ماه زیر بال و پرشونو بگیری بتونن خودشونو تکون بدن گوش شیطون کر من بعد ده روز خودم کارامو کردم همه حسرتمو میخورن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مامانم فوت کرده نامادریم هم برام هیچ کاری نمیکنه خداروشکرکن ده روزمونده پیشت مال من یه ساعت هم نمیمونه بااینکه من کلی براش خوبی کردم هرموقع مریض بوده بهش رسیدم الان هم که کلانیست داره طلاق میگیره همه فامیل های شوهرم هم پزمیدن مامان هاشون این کاروکردن اون کاروکردن ازالان توفکرم بعدزایمان بایدهزارتامتلک بشنوم ازشون همه کارهام هم خودم بکنم 

مطمئن باش این آدمایی که گفتی اونجوریا هم لای پر قو نیستن و تر و خشک نمیشن  مشکل فقط اینه که اط ...

اتفاقا من دیروز دختر عمه اش داشت تعریف میکردم منم گفتم ولی این خوبه ادم بتونه خودش تنهایی بچه رو بزرگ کنه قوی باشه منم از این جهت خدارو شکر میکنم که من بتونم تنهایی از مشکلاتم بربیام

بهترین نیستم اما خودمم😍
2731
اره فوت شدن

روحش شاد

ولی تو حرفات منطقی ب شوهرت بگو

بگو از حرف مادرت دلگیر شدم چرا هی باید مادر اونارو بکوبه تو من مگه خواست من یا خواست مادرم بوده

بگو امان روزی ک دل ی ادم شکسته بشه

شاید اینجوری ی تلنگری بهش بخوره

اتفاقا من دیروز دختر عمه اش داشت تعریف میکردم منم گفتم ولی این خوبه ادم بتونه خودش تنهایی بچه رو بزر ...

افرین دقیقا درست گفتی

بگو من ک دوست ندارم بچم و بقیه بزرگ کنن و از هرکس ی اخلاقی رو یاد بگیره دوست دارم بچم مثل خودم باشه

منم مامانم فوت کرده نامادریم هم برام هیچ کاری نمیکنه خداروشکرکن ده روزمونده پیشت مال من یه ساعت هم ن ...

میدونم سخته ده روز موند کلی غدا درست نمیکرد فقط بخدا اخم کرده بود اصلا نمیخوام بیاد بمونه فقط به خاطر خانواده شوهرم تحمل کردم زایمان من بدترین خاطراتم بود

بهترین نیستم اما خودمم😍
2738

اونا چقدر احمقن که به شما سر کوفت میزنن مگه عمر دست خود آدمه .مادر شما هم اگه زنده بود اصلا نباید انقدر خدمات میداد مگه نوکر شماست شما قوی هستی که بچتونو خودت بزرگ میکنی خدایی کفرم در اومده آدرس بده بیام بشورمشون بزارم کنار  

من توقع اصلا ندارم این شوهرم فقط سرکوفت میزنه اگه مادرت بود الان راحت بودی بقبه مادراشون نگع میدارن& ...

عزيزم چقدر شوهرت بيفكره اينكه مادرتون فوت شده سركوفت زدن داره؟به جاي اينكه بياد بهتون دلداري بده ؟

دختر عمه من زايمان كرده بود عمه ام كلا شش روز موند پيشش بعد سريع برگشت خونش گفت خودت كارهاتو بكن 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خودت عیب نبین از اینکه عرضه داری و بچه و زندگیتو جمع میکنی بقیه هم سو استفاده نمیکنن

اره ولی مادرشوهرم  ی جوری با افتخاز اونارو میگه ادم حرص میکشه مثلا منم میگم خوبه تنهایی اوم بزرگ کنه جوابش میگه نه مادر ادم داشته باشه خیلی خوبه ادم راحت میشه

بهترین نیستم اما خودمم😍
2706