2733
2734

من مادر ندارم زایمانم کردم نامادریم ده روز موند پبششم در کل جمع کنی ی ماه نشه بعد ی ماه عروس خاله ی شوهرمم زایمان کرده بود مادرش کلی بهش میرسید مادرشوهرم فقط میومد میگفت منم خودم رو ناخوداگاه مقایسه میکردم

بهترین نیستم اما خودمم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از هرجهت عروس خاله اشو هر موقع میگفتن مادرش بهش خبلی میرسه نمیزاره اب تو دلش تکون بخوره دیروز هم خونه ی عمه اش بودیم دختر عمع اش زایمان کرده بود تعریف میکرد مامانم فقط نگه میداره شیرخشک میدم راحتم من اومدم خونه کلی گریه کردم فقط خودخوری میکنم

بهترین نیستم اما خودمم😍
2728
خب ده روز موند بنده خدا دیگه     چقدر باید میموند؟    

با نامادریم کاری ندارم حرفهای مادرشوهرم اذیت میکنه این ده روز موندی جه موندی بود به زور انکار مجبورش کرده بودن هیچی هم نمیخورد خونمون

بهترین نیستم اما خودمم😍
2738

بیچاره ده روز مونده بعصیا مادرشون ده روز پیششون نمیمونه توقعت رو کم کن اینجوری بیشتر از زندگی لذت میبری و خودت رو با کس دیگه مقایسه نکن 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
از هرجهت عروس خاله اشو هر موقع میگفتن مادرش بهش خبلی میرسه نمیزاره اب تو دلش تکون بخوره دیروز هم خون ...

عزیزم منم حال تورو دارم ولی بااین تفاوت که مادرم زندست ولی منو آدم حساب نمیکنه فقط به فکر ولگردی به خالمه من باردارم استراحت مطلق یه بارزنگ نزد بگه غذا رو چی میخوری

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓
بیچاره ده روز مونده بعصیا مادرشون ده روز پیششون نمیمونه توقعت رو کم کن اینجوری بیشتر از زندگی لذت می ...

من توقع اصلا ندارم این شوهرم فقط سرکوفت میزنه اگه مادرت بود الان راحت بودی بقبه مادراشون نگع میدارن 

بهترین نیستم اما خودمم😍
با نامادریم کاری ندارم حرفهای مادرشوهرم اذیت میکنه این ده روز موندی جه موندی بود به زور انکار مجبورش ...

خب سعی کن ازش انتظار نداشته باشی...

این همه آدم تنهایی بچه بزرگ میکنن شما هم مثل اونها...

حتی مادر خود آدم‌وظیفه نداره چه برسه نامادری...

مادرشوهرتم چیزی گفت یه لبخند بزن اهمیت نده...

عمه من دختراش که زایمان کردن ۱۰ روز بیشتر نمیموند  خیلی هم دختراش دوست داره  چه خبره یکم ...

این دخترعمه اش بچه رو میزاره پیش مامانش سه ماهه هست ها بعد میره خونشون شب بدون بچه میخابخ

بهترین نیستم اما خودمم😍
2706