2703
2553
عنوان

دیشب به خونه ی ما بمب خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 19 پست

من ک تا یازده حالم بد بود بعد ناهار خوردم ظرفارو شستم اجاقو تمیز کردم الانم چدناش تو لگنه.دوسه بارم تاالان سابیدم ولی تمیز نشد مستاجرقبلی ادم کثیفی بوده.کابینتارم پاک کردم دیگه ناندارم

خوش اومدی نازمامان.😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخته عزیزم حق داری.پاشوحمله کن به کارتاببری 

نوروبیوم بزن .هرماه دوسه تا .قرص اهن بخور.بابچه گوچیک حقداری انرژی نداشته باشیا

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
خدا حفظش کنه

مرسی😣😣😣تازه یه ۶ ماهه هم دارم پدرمو دراوردن😣😣😣

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2720
مرسی😣😣😣تازه یه ۶ ماهه هم دارم پدرمو دراوردن😣😣😣

خخخ ای جان 😍😍😍من عاشق نی نی هستم ولی هنوز خدا منو لایق ندونسته بهم بده 

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧