2726
عنوان

واقعا میخوام خودکشی کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 93 پست
ام اس گرفتم... بدبختیام کم بود افسردگیم و وسواسم که زندگیمو عذاب کرده بود اینم اضافه شد😭😭

عزیزم ام اس درمان داره چراخودتوباختی افسردگی ووسواس میتونی بری پیش مشاوره توکلت به خداباشه عزیزم

بعدازداغ مادرم شادی به تقویمم برنگشت
همبن دیگه استرس وسواس ... حالا که دنیا تموم نشده  اگه باز  به این حالت ادامه بدی وضعیت بد ...

دیگه بدتر از این😭😭😭

به خدا نمیدونم چیکار کنم...تو شوکم...حالم بده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ام اس درمان داره چراخودتوباختی افسردگی ووسواس میتونی بری پیش مشاوره توکلت به خداباشه عزیزم

دیگه الان چه فایده ای داره😭

از استرس و ناراحتی و وسواس مریض شدم😭😭😭

2728
ام اس گرفتم😭😭😭

فدا سرت 

چیه مگه قربونت برم برو دکتر فیزیوتراپی تازه تو جوونی باور کن انقدر احتمال بهبودیت بالاس تو سن کم که نگو 

اصلا غصه نخور هر چی اعصاب داغون تر بدتر 

من دیدم ادمای خیلی سن بالا تر از تو گرفتن و کنترل شدت بیماریشون عه دختر چرا انقدر ناراحتی 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

منم یه بار تا پای مرگ رفتم هیچوقت دیگه اینکارو نمیکنم

بلاخره بعداز یک سال انتظار و هرماه فکرای جوراواجور بیبی چکم ۲۸اذر در اوج ناباوری به لطف خدا مثبت شد خدایا شکرت نی نیمو به تو میسپرم....
فدا سرت  چیه مگه قربونت برم برو دکتر فیزیوتراپی تازه تو جوونی باور کن انقدر احتمال بهبودیت بال ...

قبل اینم من زندگی نکردم که عذاب کشیدم‌‌...

حالا اینم روش...

چه ازدواجی اخه...بدبخت شدم مریض شدم ام اس گرفتم😭😭😭

عزیییییییییزممممممممممم. ِغصه نخورو بی تابی نکن دختر خوب. ناراحت شدم خیلی ولی قوی باش چون درمان داره عزیزدلم. از طریق طب سنتی معتبر پیگیریش کن. ان شالله خدا بهت سلامتی میده قربونت برم. 

دیگه الان چه فایده ای داره😭 از استرس و ناراحتی و وسواس مریض شدم😭😭😭

نه عزیزم بازم فرصت هست برویه دکترخوب واسه مریضیت واسه افسردگی ووسواسی بروپیش مشاوره بهترمیشی ان شالله عزیزم همت کن وبروجلوزودخودتونبازتوکلت به خداباشه صلوات بفرست دلت آروم شه خدادردرومیده درمانشم میده عزیزدلم قوی باش بااین بیماریابجنگ ضعیف نباش 

بعدازداغ مادرم شادی به تقویمم برنگشت
2706