2737
2734

دیروز فهمیدم شوهرم خیانت کرده ازدیشب تاحالا چیزی نخوردم درحدیک سرمی  یک کمپوتی یک تخم مرغی همین ازدیروز تاحالا زندگیم جهنمه کلی چیز شکوندم شوهرم فقط گریه والتماس میکنه هزارجابردم تعهد داد که دیگه تکرارنکنه غلط کرده میگه میخای ببرمت سفر میگه بریم بلیط بگیریم تابیرونیم بهترم میام خونه دوباره گریه هام شروع میشه چمدون اورده میگه جمع کنم بریم

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

اگه میخوای ببخشیش و باهاش زندگی کنی حق طلاقو حضانتو بگیر اگه میتونی۳ دونگ خونه رو بعد ببخش

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقاً چند روز ازش فاصله بگیر و در آرامش فکر کن. کجا پاشی باهاش بری؟

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...
2731
اتفاقاً چند روز ازش فاصله بگیر و در آرامش فکر کن. کجا پاشی باهاش بری؟

نمیذاره فاصله بگیرم فقط میاد التماس میکنه وگریه 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
نمیذاره فاصله بگیرم فقط میاد التماس میکنه وگریه 

بچه داری؟ میخوای گذشت کنی یا جدا بشی؟

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...

⁦☹️⁩ باعث حال بدت چطور میخواد حالتو خوب کنه؟ خدا به دلت آرامش بده عزیزم. از معدود وقتایی که آدم هیچ حرفی برای دلداری دادن نداره

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       
2738
بچه داری؟ میخوای گذشت کنی یا جدا بشی؟

بچه ندارم بدون هم نمیتونیم میدونم ن من ن اون ولی دلم میسوزه ازبس گریه کرده صورتش کبودشده

خیلی سخته عزیزم ولی باز جای شکر داره که ازین پر رو ها نیست و میاد التماس و عذر خواهی میکنه.ولی به نظرم ازش حق طلاق و حضانت بگیر

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
⁦☹️⁩ باعث حال بدت چطور میخواد حالتو خوب کنه؟ خدا به دلت آرامش بده عزیزم. از معدود وقتایی که آدم هیچ ...

یک روزی ارامشم بود بغلش خودش ولی الان نمیتونم بهم دست بزنه

چجوری فهمیدی خیانت کرده؟ اگه میخوای ببخشیش تعهد بگیرو و شرط خفن بزار براش ولی بنظرم جواب خیانت فقط ط ...

پیام هاشودیدم

2706