2733
2734

اگر علاقه داری برو.درسای سختش:تاریخ.اقتصاد.ادبیات

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر علاقه داری برو.درسای سختش:تاریخ.اقتصاد.ادبیات

کجاس سخته اینا...همش حفظیه

سختش عربیه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728

هر رشته ای سختی های خودش رو داره .ولی من الان پشیمونم چون همه درساش به جز ریاضی و اقتصاد حفظیه

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
2738
کجاس سخته اینا...همش حفظیه سختش عربیه

عربی کجاش سخته.به این آسونی.بالاخره نظر هرکسی متفاوته

هر رشته ای سختیه خودشو داره 

تجربی ،فیزیک شیمی ،ازمایشگاه سخته 

انسانی باید حفظیجاتت قوی باشه 

مثلاً سال نهم که تاریخ و جغرافیا و اقتصاد همشون توی مطالعات بود همشون یه کتاب جداگانه دارن و بیشتر توضیحش میدن 

منطق(مفهومیه)

فلسفه (مفهمومیه)

اقتصاد اگ تا حدودی اللن بدونی اون موقم میفهمی فقط چن تا مسله داره ک بازم خوبه

فنون ب نظر منکه اسون بود ارایه و... بود دیگ اسونه

تاریخ فقط حجمش زیاده چیز سختی نداره منکه متنفر بودم از تاریخ ولی خوب پاس کردم تاریخمو

🎉🏊⚽😇💪👯🎲 ورزشکار مثبت اندیش باشیم همگی انرژی مثبت🎉🎉🎉دنیای رنگی😍😻⭐⭐🌙🌙
منطق و علوم‌فنونش

وای این دوتا واسه من آب خوردنه

منطق(مفهومیه) فلسفه (مفهمومیه) اقتصاد اگ تا حدودی اللن بدونی اون موقم میفهمی فقط چن تا مسله داره ک ...

آره منم متنفرم ولی خب مجبورم بخونم دیگه

۳درس عربی تجربی میشه ۱درس علوم انسانی

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2706