2410
2553
عنوان

ویارهای عجیب غریب من ..😣

| مشاهده متن کامل بحث + 5671 بازدید | 271 پست
وای اب نمیخورم 😣 باشه قربونت برم حتما ... فدای محبتت زهرا جونم ...

من چه جوری برات خوشحالی کنم مامان مریم.ان شاگالله همه این ۹ماه را به سلامت با نی نیت طی کنی😍🥰🌺😍🥰🌺😍🥰🌺😍🥰🌺

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
من از ظهر تا شب بخوابم حالت تهوع دارم  یه روز فقط ویتامین ب ۶ خوردم نمییییدونی چقدر حالم بدتر ...

دروغ میگن😢من الان ۱۴تموم شد ولی بازم هست

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زهرا جرات نکردم صدات کنم گفتم فوشم میدی 😂😂😂😂😂😂

نامرد منو هم صدا نکردی🥴😑

@اناهیتاجون    

منو صدا زدی تو تاپیک یکتا؟؟؟

2720

@golfam54    

@zeinabkhanoooom    

بیایین ببین این سرتق خانومو😂

@اناهیتاجون     منو صدا زدی تو تاپیک یکتا؟؟؟

من صدات زدم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
@اناهیتاجون     منو صدا زدی تو تاپیک یکتا؟؟؟

اره زدم 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
اره میبینی من لاغر مردنی قند دارم 😂😂 انقدر الان دلم نون قندی میخواد😂😂😂😂از اون قدیمیا بود بچه ...

😌😂😂این چ حرفیه مریمم ، بگیر بخور فدات نوش جونت 😍😍

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2714
😌😂😂این چ حرفیه مریمم ، بگیر بخور فدات نوش جونت 😍😍

انا مگه نگفتی مریم یه چی گفته من چقدر ناراحت شدم براش پس بارداره که 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

مریم جان خیلی تبریک میگم و خیلی خوشحالم برات امیدوارم تا اخرشو بسلامتی طی کنی خداروهزاربار شکر

زهرا جرات نکردم صدات کنم گفتم فوشم میدی 😂😂😂😂😂😂

دقیقا بخدا انقده ناراحتت بودم🤣🤣🤣بی شعور بی شخصیت بی آرایش و بی.......

به پیمان گفتم اونجوری شده اونم ناراحتت بود

هیم میومدم سر میزدم ببینم چیکار کردی😒😒

ولی خداروشکر 

واقعا به این حرف رسیدم گر نگهدار من آست که من میدانم

فقط 44 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
اره میبینی من لاغر مردنی قند دارم 😂😂 انقدر الان دلم نون قندی میخواد😂😂😂😂از اون قدیمیا بود بچه ...

ای بابا انشالا بلادوره بخور تودلت نمونه  کم بخور 

منتظر روزای بهترم ✌
سلام دختر فحشت بدم؟؟؟ بی...😁😅 الهی شکر که صدای قلبش رو شنیدی خیلی برات خوشحالم  انشالله ب ...

ینی زهرا منم کلی فحش "ک"دار توی ذهنمه بهش بگم ،،فقط به خاطر اون فرشته نمیگم،،،ولی کثافتو میگم ان شاءالله بدش نیاد،،خیلی کثافته ک رفته سونو و مارو تگ نکرده،،آماااا،،،خدایا هزار و پونصد و هشتصد بار شکرت،،خدایا خیلی شکرت،،نوکرتم،،از این معجزه های به موقعت بازم میخوایم،،به حق بی بی پهلو شکسته

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
حتما خبرت میکنم 😍🤗 دختر دخترهههه تااااجه سره 🤗😙😍

والا تو از این قولا زیاد دادی،،ننه ی خرفت گیج😡😂😂😂😂اخ خدا،،شکررررررررررت

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706