2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی دوس دارم انجام بدم اما میترسم اینجا حدودا دویست بود تاچندوقت پیش

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2728
من خیلی دوس دارم انجام بدم اما میترسم اینجا حدودا دویست بود تاچندوقت پیش

ترس نداره

اگه تتو کارت ماهر باشه اصلا نترس

پمتد میزنه سر میشه

من انقدر پلک زدم که اگه آرایشگرم وارد نبود حتما کور میشدم😂

خواهرم زده حدود دویستو خورده ای شدع رنگش کمرنگ شده جالب نیس نزن

دیدم که وقتی کمرنگ میشه آبی و سبز میشه فکر میکنم باید باریک مثل بن مژه زد که  کمرنگ شد زیاد پیدا نباشه 

2738
دیدم که وقتی کمرنگ میشه آبی و سبز میشه فکر میکنم باید باریک مثل بن مژه زد که  کمرنگ شد زیاد پید ...

من زدم پشیمونم

اصلا دوسش ندارم 

تمیز کشیده ولی 6 ماه نشده رنگش بد شده 

بهش گفته بودم رنگ خوب بزن هزینش 250 بود گفتم رنگ خوب برن 350 گرفت 

یه زره هم تا به تا شده 

ترس نداره اگه تتو کارت ماهر باشه اصلا نترس پمتد میزنه سر میشه من انقدر پلک زدم که اگه آرایشگرم وا ...

ای وای فکر میکردم یه نوار چسبی بزنن به مژه ها.دردش زیاده؟

ترس نداره اگه تتو کارت ماهر باشه اصلا نترس پمتد میزنه سر میشه من انقدر پلک زدم که اگه آرایشگرم وا ...

منم ازاین میترسم میگم یهو چشم کور نشه😂

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2706