2726
اهوم😔 چند بار بیهوش شدم زیر دست و پاش😔 هنوز جای سوختی رو دستم هست  هنوز جای چنگ روی صورتمه ...

خدا بگم چکارشون کنه چرا بچه دار میشن خبرشون بیاد.راه به جایی بردی؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا  خیرت بده خوشبخت شی هزار برابر خوشی ببینی

گلم من حتی نمیدونم میشه کاری کرد براش یا نه.فکرمو مشغول کرده امروز با خواهرم صحبت میکنم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2728
نه ندارم مامان بزرگ بابا بزرگ  عمه هامم اگه برم مثل سرنوشت دختر عموم آخرش از تحصیل محروم میشم ...

ببین تو باید یه کفیل پیدا کنی یا کسی که تورو به فرزند خوندگی قبول کنه دوست ندارم ناامیدت کنم ولی واقع بینانش اینه کنه یه دختر ۱۳_۱۴ ساله بدون پشتوانه خیلییییی سخت میتونه هم درس بخونه هم پس اینهمه مشکلات بربیاد بخوای مستقل بشی مسائل مالی هم اضافه میشه فقط از خدا میخوام توان زیاد بهت بده

پشتوانه مالی دارم روحی و جسمیم خرابه... معدلام همه 19 و 19 و نیم هستن 🙂

من خودم تو خانواده روحیم داغون شده

خودتو باید نجات بدی نمیشه که همش کتک بخوری!

کلاس هفتمی ؟

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 
من خودم تو خانواده روحیم داغون شده خودتو باید نجات بدی نمیشه که همش کتک بخوری! کلاس هفتمی ؟

چجوری نجات بدم وقتی که یک سال رفتم اورژانس اجتماعی و هیچ کاری برام نکردن نهایتا مامانم یک ساعت خوب بود چون مشاور میگفت بهش بعدشم دوباره همونجوری...

بله هفتمم

2706