2726
عنوان

تمیز کردن خونه

195 بازدید | 23 پست

من که احساس میکنم افسرده شدم اصلا نمیتونم پاشم به کارام برسم همه  نامرتبه حس ندارم دلم گرفته دست ودلم به کار نمیره از زندگی خسته شدم از مشکلات زیاد از بی پولی از کرونا از خانه نشستن از بچه داری از شوهرم خسته شدم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخی الهی ...درک میکنم منم گاهی روحم خسته میشه 

تنهایی برو بیرون یکم قدم بزن یا هدیه کوچولو واسه خودت بخر..تاثیر مثبتی تو روحیه میذاره

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

خونم فقط به ظاهر تمیزه از موقعی که بچم به دنیا اومده تو این یه سال واقعا حالو حوصله ی هیچی رو ندارم

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘

منم همین جوریم بعد یه دفعه ب خودم میگم پاشو پاشو الان یکی بیاد خونت از خجالت آب میشی بعد بلند نمیشم بعد میگم خو الان شوهرت میاد میگه اه اه چقد زنم بی سلیقس بعد یهو شارژ میشم میوفتم ب جونه خونه

همه همینن من که دیگه دستی واسمون نمونده خشک و. تیکه تیکه شده یه غذا. میخوای بپزی صددفعه باید دستتو ...

باور میکنی تاندون دستم اسیب دیده حتی نمیتونم یه قابلمه سیم بکشم نمیتونم یه پیازی رنده کنم

آخی الهی ...درک میکنم منم گاهی روحم خسته میشه  تنهایی برو بیرون یکم قدم بزن یا هدیه کوچولو واس ...

مگه تنهایی برم قبرستون وگرنه با بچه کوچیک کجا میتونم برم

2706