2726

خیلی از کاربرای نی نی سایت واقعا گل مهربون هستن🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺و به جرعت میتونم بگم بهترین دوستامو اینجا پیدا کردم کسایی که تا تاپیک میزنی میان راهتماییت میکنن خواهرانه دوستانه❤️و کلی از نگرانیت کم میشخ و با نیکی خوبی براشون دعا میکنی🙏🏻🙏🏻🙏🏻ولی امان از دست عده خیلی کمی از کاربرا که واقعا ناراحت شدم یعمی جواب سوالتو میدونن ولی باید قشنک التماسشون کنی تا بگن بهت یا درست حسابی صریحم راهنماییت نمیکنن با اینکه میدونن ولی با التماس باید بگی بهشون

یا حتی میخوای نی نی سایت پیام بدی پذیرش نمیکنن!!!!خوب اینجا سایت تبادل اطلاعات تجاربه 

واقعا ناراحت شدم از این عده خیلی کم رفتار یک کاربر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم درخواست دوستی قبول نمیکنم

چون معتقدم حرفی که نشه توی عمومی پرسید و گفت حرف خوبی نیست ‌‌و خودم رو درگیرش نمیکنم

ما که نمیتونیم برای دیگران خط مشی توی این مسایل  تعیین کنیم 

کاربرا برای جواب سوال دادن حقوق که‌ نمیگیرند که موظف باشند

😁

ادمای دنیای واقعی چین که ادمای مجازی چی باشن😎گلم درکل توزندگیت ازهیچ کس انتظارنداشته باش.ارزششونداره

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
لایک عزیزم👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

فدات بی خیال💋

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
من خودم درخواست دوستی قبول نمیکنم چون معتقدم حرفی که نشه توی عمومی پرسید و گفت حرف خوبی ن ...

حوب مثلا شاید موضوع مثلا بمیاری باشه همه چیز نباید پابلیک باشه

خیلیا از من سوال میپرسن در مورد تجارب بیماریمون صحبت میکنیم چون شاید نخواهیم پابلیک بشه همه چیز چرا حرف خوبی نباشه همه چیز مگه منفی هست

2706