2410
2553

بایدکامپیوترداشته باشین وحسابداری بلدباشین کارراحتی هست بایدتوخونه با گوشی وکامپیوتر ثبت سفارش کنین.من حسابداری بلدنیستم لبتابم ندارم شماخواستین تادیرنشده بهش پیام بدین اینم شمارش.توواتساپ پیام بدین۰9172226548

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄
حقوقش چقده بود؟

فک کنم از یک ونیم بود.باخودشون حرف بزنین

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد هم میشه میخوام به داییم بگم 

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
2720
مرد هم میشه میخوام به داییم بگم 

فرقی نداره

فرقی نداره

باشه مرسی

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
باشه مرسی

شایدچندنفردیگه هم بخوان ب هرکی ک ب پول نیازدازه بگو کسی ک خسابدازی خونده عالیه براش 

شایدچندنفردیگه هم بخوان ب هرکی ک ب پول نیازدازه بگو کسی ک خسابدازی خونده عالیه براش 

الان میشه پیام داد؟یا دیر شده ؟آگه دیر نشده پیام بدن بکم چی ..

21 ماه دی سال 99 روز یک شنبه   شروع ختم  قرآن ..ان شالله بتونم  کم کم کل قرآن رو حفظ کنم ..به امید آن روز ❤❤❤❤❤❤💖😙
2714
الان میشه پیام داد؟یا دیر شده ؟آگه دیر نشده پیام بدن بکم چی ..

نمیدونم دیرشده یانه.بگو برای کاراینترنتی مزاحمتون شدم شرایطشوبگین