2737
2734
عنوان

مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 3697 بازدید | 188 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخه مشکل اینجاس خرج با شوهرمه هروقتم میرم مث کلفت من غذا میپزمو ظرف می‌شورم نمی‌دونم چش بود

حالا یا خواسته با اون خلوت کنه یا ی سوال سطحی کرده ،اما بشناسش ،من مادرشوهرم هرروز اشکمو درمی اورد برو تاپیکامو بخون انگار شکنجه بود گریه میکردم ،سرمو زدم ب دیوار ،باشوهرم بحث داشتیم سر ننش ،شوهرم طرف من بود گفت جوابشو بده، ی مدت کار و حرفاشو زیر نطر گرفتم فهمیدم تکنیکاشو سیاستاشو ،الان راحت ترم واسه هرچی ک بگه جواب دارم ،هرکاری کنه عکس العمل دارم ،،بازم باهاش مشکل دارما اما بهتره خیلی بهتره شوهرمم راحت تره دیگه غر نمیزنم ،توام ی مدت فک کن ببین چیا گفته چکارا کرده چیا میگه ،،کم کم میشناسیش و شخصیتشو قبول میکنی ،میفهمی بهترین حالت برخورد چیه ،راحت تر میشی 

2731
آخرشم شوهرم بهم گفت اصلا بالا نرو اونام اومدن درو براشون باز نکن تا بفهمه

راست میگه، بهترین مشاور همسرته و بهترین راهنمایی رو کرده به شما 

بنده خدا شوهرت این وسط گیر کرده 

ولی خداروشکر از دل سیاه مادرش باخبر شده

در کنارش باش و از کنارش تکون نخور که اگه بخوای بری مادرش خوشحال میشه و پیروز

کارت اشتباه بوده چراااا جیغ زدی مگه بچه ای نبایدکاروبه اینجامیرسوندی  شام نمیمونیدی خونه مادرش ...

چون ب زور منو کرد تو اتاق ک خفه شو اخرشبم می‌برمت ینی من مقصرم و تا چیزی شد هری برو خونه بابات

2738
چون شوهرم میگه من مادرمه مدیونشم نمیتونم ولش کنم ب آزمون خدا

خب همون برادرشوهرت که زنش اومده بود مهمونی و عزیزشون هست و فرق میزاره بینتون 

مادر اون نیست؟ اونا مدیون نیستن؟ 

از اولش بيشترين اشتباه رو خودت كردي يه دعوا و كتك كارب الكي راه انداختي مادرشوهرت حرفش خوب نبود اما ...

حالا چیکار کنم تازه طلبکار قهرم کرده انگار ک من دیشب اونو زدمش

قطعا بمون.زندگی‌بچه بازی نیست که عزیزم.همه ی زندگی ها بالا پایین داره عصبانیت و خوشی داره.اگر با این ...

راستش شوهرم از هر نظر خوبه زندگیمون وضع مالیمون خوبه فقط مشکلم مادرشه ک مث بختک چسبیده ب زندگیم و نمی‌ذاره خوب باشم

حالا چیکار کنم تازه طلبکار قهرم کرده انگار ک من دیشب اونو زدمش

هیچی بشین ناز کن کاراتو بکن غذا بپز طرف بشور مثل همیشه تلویزیون ببین خودش بیاد ،ی چیزیم هست شاید روش نمیشه ، بخاطر مادرش و هم بخاطر حالت دیشبش اما تو انقد عادی رفتار کن ک انگار هیچی نشده ،خودش میاد مبادا تو بری 

2706