2733
2734
عنوان

بیاید بزرگ ترین اشتباهای زندگیتون و بگین؛خودمم گفتم پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 80 پست
نههه چرا همش خونه ما باشه؟؟؟؟من سوم دبیرستان بودم صب ب جای اینکه برم مدرسه رفتم قم با ااتوبوسا

کجا موندی شب؟

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            

بزرگترین اشتباهم دوست پسری بود که بی ارزش بود بهش بها دادم کم کم هوا برش داشت

کاش میتونستم چندتا حرف که لایقشه بهش بگم ادم بی ابرویی بود دیر فهمیدم خیلی خوب نقش بازی کرد. حتی اومد خواستگاری مامانم خوب شناختش گفت فک نکن میگم برو هرکار میخوای بکن. اول تورو اتیش میزنم بعد خودمو😂😂

الان خیلی خوشبختم ولی واقعا همش ناراحتم که با اون بودم. فک کن دوستم اومد گفت این به من پیشنهاد داده واسم فیلم بد فرستاده بهش گفتم با حرفاش گولم زد. دوست مامانم گفت این جای خونمون خونه مجردی داره دختر میاره بهش گفتم زد به داد و بیداد که زود بگو کی گفته برم شکایت کنم مگه ابروم رو از سر راه اوردم باز گولم زد. اخرش اومد خواستگاری که با حرف مامانم دیگه ازش جدا شدم و بعد فهمیدم چی بود ولی خیلی ازم سو استفاده کرد تنها کسی تو زندگیمه که ارزوی بدبختیشو میکنم دلم میخواد لحظه مرگشو ببینم خیلی باهام بازی کرد

حتی بعد ازدواج به همسرم زنگ زد و واسه همسرمم چت و عکس فرستاد و کلی حرف بد زد دربارم

لبریزم از سکوت بسیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی من‌نمیخام مرورکنم ولی اینکه بعضی وقتا ب روم میارن خیلی اذیتم میکنه،مثلا با بابام ی بحث کوچیک ...

اره عزیزم متاسفانه تو زندگی منم هستن از این آدمااا که هی اتفاقات بد و نقطه ضعفامو بهم یاد آوری میکنن 

خیلی واقعا سخته ... کاملا درکت میکنم 💚

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
2731
میدونی من‌نمیخام مرورکنم ولی اینکه بعضی وقتا ب روم میارن خیلی اذیتم میکنه،مثلا با بابام ی بحث کوچیک ...

منم هر دعئایی میشه میگن دیگم دیوونه بازی نباری خودکشی کنی بعد از هر دعوای جنجالی چهارچشمی حواسشون بهم هست و یواشکی چکم میکنن😕😰😔

بزرگترین اشتباهم دوست پسری بود که بی ارزش بود بهش بها دادم کم کم هوا برش داشت کاش میتونستم چندتا حر ...

وای اخی

من وقتی عقد بودم اصن شوهرم و دوس نداشتم

انگار من و برا رابطه  میخاس فق

هیس..
2738

اخ آره منم البته بزرگ ترین اشتبام ازدواجم بود ۱۷ ازدواج کردم الان۲۰ میخوام جدا شم

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

بچگی کردم... خیلی زیاد

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706