2737
2734
عنوان

تعبیر خواب

73 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها دیشب خواب دیدم صدای اذان رو میشنوم و همزمان باهاش وضو میگیرم که نماز بخونم کسی نمیدونه تعبیرش چیه؟؟ تو اتاقی که بودم دو تا از دشمنامم بودن

عزیزم تازه تاپیک زده بودی گفتم عاقبت بخیری و هدایت هست خیره انشالله

سلام من دیشب خواب دیدم سکه ها پول دیدم جمع کردم خیلی هم خوشحال شدم

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم تازه تاپیک زده بودی گفتم عاقبت بخیری و هدایت هست خیره انشالله

شما تعبير خاب ميدونين ؟؟؟

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

سلام دوستان

برای درمان عفونت و کیست و فیبروم برای زنان راه حل قطعی و۱۰۰درصدی دارم.

🔮شیاف چهل گیاه💁🏻‍♀️

✅برای درمان انواع کیست ها

✅فیبروم ها

✅میوم

✅مشمیه

✅عفونت های قارچی و زنانه قدیمی و ترشحات بد بو

✅از بین برنده خارش و بوی بد واژن

✅از بین برندگی چسبندگی رحم

✅ گرم نگه داشتن رحم و اماده سازی برای باروری...

جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش  پیام بدین

2738
بله تا حدودی

ميشه خاب منو هم تعبير كنين 

اوليش خاب ديدم توي خونه مادربزرگمم يه موجود شبيه به تمساح دستو پا داشت اما سرش شبيه مار بود خيلي بزرگ خيلي منو مامانم پسرم رو حياط بوديم اين موجود مدام از اينور ديوار خياط ميپريد اونطرف و نميگذاشت ما بريم داخل خونه يهو پريد به پسرم مامانم ميخاست بكشتش و نزاره به بچم اسيب برسونه كه نتونست اسيب بزنه فقط انگشت مامانمو دندون گرفت و فرار كرد انگشتم من فشارش دادم تا زهرش در بياد نه خون اومد نه زهر در اوند فقط يكم تو رفته بود اين خالتي 

دوميم خاب ديدم ران مرغ گذاشتم تو مواد كه بپزم اما يادم رفت و رفتيم بيرون دو سه روزي برگشتم خونه در كمال ناباوري ديدم سالم و تازه تازس و اصلا خراب نشده

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
خیره انشالله تعبیر خاصی نداره از فکر و خیالاته

خواب منو

یه نفر هست همش خوابایی ک ازش دیدم مربوط امام رضاس زنده است ایشون

یه بار عکس مشهد دستش بود 

یه بار باهم از ضریح مشهد رد شدیم 

یه بار دیگه باز همین

یه بارم خواب دیدم رفته مشهد رفته بود پست گذاشته بود پایینش۸تا قلب  داشت

تو خوابام اینجورشد؟

چرا

حاجت روایی و پیروزی در برابر دشمناتون

خواب منو

یه نفر هست همش خوابایی ک ازش دیدم مربوط امام رضاس زنده است ایشون

یه بار عکس مشهد دستش بود 

یه بار باهم از ضریح مشهد رد شدیم 

یه بار دیگه باز همین

یه بارم خواب دیدم رفته مشهد رفته بود پست گذاشته بود پایینش۸تا قلب  داشت

تو خوابام اینجورشد؟

چرا

خواب منو یه نفر هست همش خوابایی ک ازش دیدم مربوط امام رضاس زنده است ایشون یه بار عکس مشهد دستش بود ...

اگه تومشهد میبینین یعنی توسط امام رضا حاجت روایی دارین به ایشون متوسل بشین وازایشون بخواین

شاید بلد نبودم نگهت دارم... اما قبول کن توهم موندنی نبودی!