2733
2734
عنوان

رفلاکس نوزاد توروخدا یکی کمکم کنه

165 بازدید | 27 پست

خانوما هردکتری بگین بردمش فقط دکترا میگن‌شیر کم بده بهش خوب میشه.اما خودم میدونم رفلاکس شدید داره دخترم همش تو خواب انگار ی چیزی تو دهن و گلوشه.بالا میاره همش تو خواب ناله میکنه یا با جیغ پا میشه روزی چند بار سکسکه میکنه زیر سینه همش زور میزنه خواباش شده ۵ دقیقه ای زیر سرشم موقع خواب یکم بلند میکنم ولی فایده نداره کسی بوده تجربه داشته باشه چی بدم بهش خوب شه ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اگه تهرانی دکتر مقدادی برو .اگه هم نیستی از طریق برنامه زوپ اینارنتیه یه ویزیت بگیر ۱۵ تومن شرح حال کامل بگو بهت میگه چی بدی به پسر من شربت گاویسکون داد من زود اقدام نکردم ۱۰ ماهشه لاغر 

خانمی دخترمنم رفلاکس داشت ولی خیلی خفیف بود ب لبینیات گاوی حساسیت داشت دکتر ک بردمش گفت ک خودم محصولات گاو مث شیر و کره نخورم.و فاصله شیردهیامو کم کنم یعنی تعداد شیردهی بیشتر ولی حجمش کم خداروشکر دخترم خوب شد شما خودت باید رژیم غذایی مراعات کنی متخصص گوارش اطفال ببرش

بعد از شیر دادن بیست دقیقه عمودی نگهش دار

جای خوابش شیبدار باشه

پیش چه دکتری بردی؟؟

ببر پیش متخصص اطفال

من بردم دارو داد، بهش میدادم خیلی بهتر بود، تا شیش هفت ماهگی هم کامل خوب شد دارو‌ رو قطع کردم .

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
خب اگه دکترا گفتن شیر کم بده که رفلاکس پرخوریه. اگه وزنش خوبه دیگه شیر بهش کم بده.  چند وقتشه. ...

شیر کم میدم ولی باز میخواد پستونکم نمیگیره اینجوری از گرسنگی دست پا میزنه

نه فقط دکترش ی شربت دست ساز بهش داده که اونم بوی شوید نعناع و میخک میده

چاره ای نیست گلم.به مرور بهتر میشه معمولا به بچه ها امپرازول میدن به پسر منم دادن.میخوای یه دکتر دیگه ببرش

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706