2737
2734

سلام. من شش ماهه تو اقدامم و تنبلی تخمدان خفیف دارم. سه دوره دارو استفاده کردم و امپول زدم که باردار نشدم. این ماه هم دکترم نبود و بدون دارو اقدام کردم و ۵ ام موعدمه. هفته پیش یه چند روزی سینه هام درد شدید داشت اما الان سه روزه دردش کمتر شده اما در کل هست و فقط وقتایی که پری هستم درد ندارم. البته دو سه ماهه درد سینه دارم. حالا امروز نوک سینه هامو فشار دادم ازش یه کوچولو اب تقریبا کرم رنگ بیرون اومد به نظرتون پرولاکتینم بالاست؟؟؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

اره پرولاکتینت بالاس باید قرص بخوری تا تنظیم شه وگرنه با پرولاکتین بالا حامله نمیشی

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

احتمال داره روز ۳ پرید وقتی یک ساعت و نیم از بیدار شدنت گذشت تست بده

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا من نمیدومم عزیزم چرا الکی نظر بدم😕

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
2728

اگه تهرانی برو پیش دکتر ملک منصور اقصی بهترین ایران الکی وقتت تلف نشه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
اره پرولاکتینت بالاس باید قرص بخوری تا تنظیم شه وگرنه با پرولاکتین بالا حامله نمیشی

انشالله ۵ ام موعدمه تا اون موقع دکترمم میاد میرم پیشش. فقط بهم قبلا کابرلین داده اما خب اصلا بهم نمیسازه. چیز دیگه ای جز کابرلین هم هست که پرولاکتین رو کم کنه؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
احتمال داره روز ۳ پرید وقتی یک ساعت و نیم از بیدار شدنت گذشت تست بده

مرسی گلم 🙏🏻

2738
بخدا من نمیدومم عزیزم چرا الکی نظر بدم😕

همینکه اومدی تو تاپیکم یک دنیا سپاس 🌹🙏🏻

همینکه اومدی تو تاپیکم یک دنیا سپاس 🌹🙏🏻

فدات عزیزدلم

انشالله به زودی به مراد دلت برسی❤😘

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
این یعنی چی

چی یعنی چی عزیزم؟

فدات عزیزدلم انشالله به زودی به مراد دلت برسی❤😘

ممنون عزیزم. انشالله شما هم به سلامتی نی نی تو بغل بگیری. سر زایمانت اگه یادت بود برای منم دعا کن

همون پرولاکتی

‌پرولاکتین همون هرمونیه که وقتی زایمان میکنی باعث بوجود اومدن شیر میشه و خب وقتی هم شیر میدی و این هرمون زیاده احتمال باروری کمه. حالا من بچه شیر نمیدم اما پرولاکتینم بالاست ظاهرا باید برم دکتر دارو بده تنظیم شه

ممنون عزیزم. انشالله شما هم به سلامتی نی نی تو بغل بگیری. سر زایمانت اگه یادت بود برای منم دعا کن

انشاالله...

چشم فدات شم حتما ❤

2706