2726

خانمی ک عدم تمکینش رو گرفتیم

نفقه شامل حالش میشه؟؟؟

براش نفقه زدن ازروزی ک عقدش کردیم تاالان ک طلاق نگرفته هنوز..پارسال فروردین عقدشد تاامسال هر براش تفقه زدن

چرا؟؟؟؟عدتمکینش چیه پس؟چکارکنیم؟؟

گفت حاجی عاشق الله ک بشی دیگ هیچ گناهی بت حال نمیده..چ زیبا گفت..به قران خیلی سالِ دارم تاپیکای لطفا منو ب عنوان دوستی قدیمی بین خودتون قبول کنید😉😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ن نفقه شاملش نمیشه ....دادخواست الزام به تمکین دادید؟؟؟

سلام مرسی ک جواب میدید

دادخواست؟والاخودم زیادسردرنمیارم

ولی میدونم حکم عدم تمکینش رو گرفتیم

گفت حاجی عاشق الله ک بشی دیگ هیچ گناهی بت حال نمیده..چ زیبا گفت..به قران خیلی سالِ دارم تاپیکای لطفا منو ب عنوان دوستی قدیمی بین خودتون قبول کنید😉😊
2728
سلام ن نفقه شاملش نمیشه ....دادخواست الزام به تمکین دادید؟؟؟

چراباید نفقه بخوره..بااین وضع چ اقدامی میتونیم بکنیم؟؟؟

ودرمورد اجرت المثل..اگه بتونیم ثابت کنیم ک این خانم فقط هفت ماه توخونمون بود،چی؟؟

اخا الان براش اجرت المثل زدن ازروزی ک عقدش کردیم..ولی مااصن باهم ارتباط نداشتن تومدت عقد چون میونشونم خوب نبود

سلام مرسی ک جواب میدید دادخواست؟والاخودم زیادسردرنمیارم ولی میدونم حکم عدم تمکینش رو گرفتیم

رای به نفع شماصادرشده؟؟؟

یک موبلندهمیشه خوش قلبه همیشه جذابه همیشه باحاله همیشه مهربون
چراباید نفقه بخوره..بااین وضع چ اقدامی میتونیم بکنیم؟؟؟ ودرمورد اجرت المثل..اگه بتونیم ثابت کنیم ک ...

شما بیایید پی وی من باهاتون صحبت کنم

یک موبلندهمیشه خوش قلبه همیشه جذابه همیشه باحاله همیشه مهربون
رای به نفع شماصادرشده؟؟؟

رای چی؟نمیدونم والا گفتم ک فقط میدونم تمکین زدیم ولی قبول نکرد برگرده بهمون حکم عدم تمیکن دادن

شما بیایید پی وی من باهاتون صحبت کنم

مرسیی

سلام من وکیلم.بله شاملش میشه تا زمان حکم قطعی دادگاه تمکین باید نفقه گذشته پرداخت بشه و بعد از حکم قطعی عدم تمکین نیاز به پرداخت نیست اما به گذشته سرایت نمیکنه.نفقه گذشته باید پرداخت بشه

سلام من وکیلم.بله شاملش میشه تا زمان حکم قطعی دادگاه تمکین باید نفقه گذشته پرداخت بشه و بعد از حکم ق ...

خیلی ممنون