2733
2734
عنوان

خانومایی که به مسائل زنانه واردن

132 بازدید | 5 پست

سلام. من شش ماهه تو اقدامم و تنبلی تخمدان خفیف دارم. سه دوره دارو استفاده کردم و امپول زدم که باردار نشدم. این ماه هم دکترم نبود و بدون دارو اقدام کردم و ۵ ام موعدمه. هفته پیش یه چند روزی سینه هام درد شدید داشت اما الان سه روزه دردش کمتر شده اما در کل هست و فقط وقتایی که پری هستم درد ندارم. البته دو سه ماهه درد سینه دارم. حالا امروز نوک سینه هامو فشار دادم ازش یه کوچولو اب تقریبا کرم رنگ بیرون اومد به نظرتون پرولاکتینم بالاست؟؟؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا جدی نمیگیری برو سونو گرافی🤯😨

خب ماه پیش یکم درد میکرد دکترم کابرلین داد.بعدم میگن اگه دوتا سینه درد کنه احتمالا مشکل هرمونیه پس زیاد جای نگرانی نیست و با دارو حل میشه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2731
منکه جای تو بودم خیلیییی میترسیدم 😨یه سونو بدی چی میشه حالاااا

خب میرم سونو دکترم عمل داشته و تا یکماه نیست. ۶ ام میاد منم موعدمه همون روزا میرم. پرسیدم ببینم کسی اطلاعاتی داره یا نه.