2410
2553

من همه جی میخورم رژیمم ندارم هیکلمم خیلی خوبه

فقط روزی۲ساعت تا۳ساعت ورزش میکنم

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

لایککک

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همه جی میخورم رژیمم ندارم هیکلمم خیلی خوبه فقط روزی۲ساعت تا۳ساعت ورزش میکنم

چ ورزشی؟؟

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
2720

لایک لطفا

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
من همه جی میخورم رژیمم ندارم هیکلمم خیلی خوبه فقط روزی۲ساعت تا۳ساعت ورزش میکنم

چه ورزشی میکنی؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
2714
چ ورزشی؟؟

همه چی

فقط ورجه وورجه باشه😆

ولی بیشتر بدمینتون والیبال طناب بیشتر بدمینتون

با پدرم میکنم بیشتر 

فوتبال و ایناهم بازی میکنیم 

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
چه ورزشی میکنی؟

گفتم گلم پست قبلیم رو بخون😊

سه ساعت چه ورزشی میکنی؟

عزیزم گفتم 

خوب مهمتر چند سالتونه؟ 

۲۹سال

2706