2726
عنوان

چرا دعوا های ما تمومی نداره

338 بازدید | 33 پست

منو شوهرم تا قبل این ک بیاد خونه از سر کار رابطمون عالی بود حتی فهمیدم ی چیزایی رو ازم پنهون میکنه اما هیچی بش نگفتم ک ناراحت نشه همین ک رفت خونه باباش و اومد سگ شد جاریم وقتی من همراه شوهرم بودم ی تعارفم نمیزد اما اون روز ک من نتونستم برم وشوهرم تنها رفته بود دعوتش کرده بود خونش خواهراش جمع شده بودن در صورتی ک من باشم اصن سمت مادرشون نمیان دیدم چند بار میخواستن بیان تا میگفتیم ما اونجاییم نمیومدن جان بچه هام هیچ موردیم از طرف من ندیدن ک بگم با هم مشکل داریم 

امروز شوهرم بدون اجازه(مامانم خونه نیست)از تو ساک مدارک ی چند تا مدرک برداشته بعد زنگ زده ب من میگه من گفتم اونجا خونه خودمون نیست ی زنگی ب من میزدی بعدشم گفت هیچی نگو توام منم خندیدم گفتم پررو ی نیم بعدش کلی پیام داد ک گو خوردی اینجوری با من حرف میزنی دیگه شورشو دراوردی و کلی حرف زشت دیگه😔من خودم حس نمیکنم چیز بدی گفته باشم اما ب نظر شما حرف بدی زدم باید چیکار کنم

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا خود درگیری داره؟

نمیدونم هی میگم بی خیال اهمیت ندم ولی واقعا جسمم نابوده روحم نابود تر

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.

تروخدا من حرف بدی بش زدم اخه تو اون ساک وسایل دیگه ای هم هست من فقط گفتم بدون اجازه دست نمیزدی اونم ب شوخی😔

کجا خونه شما نیس

من چون بچم تازه دنیا اومده خونه بابام میمونم

مدارک ی چند تاش دست مامانم بود گذاشت تو ساک اونم بی اجازه رفت دراورده بود چون خیلی چیزای دیگه هم توش بود فقط گفتم چرا اول نگفتی بعد دست بزنی اونم با خنده ب قران

نمیدونم هی میگم بی خیال اهمیت ندم ولی واقعا جسمم نابوده روحم نابود تر

خب باهاش حرف بزنم بگو چرا سریع عوض میشی در ضمن شما حرف بدی بهش نزدی که اینجوری بهتون گفته تو فکر نروحتما از چیزی ناراحت بوده الکی به شما گیر داده

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
خب باهاش حرف بزنم بگو چرا سریع عوض میشی در ضمن شما حرف بدی بهش نزدی که اینجوری بهتون گفته تو فکر نرو ...

نه همیشه همینه همیشه بخدا خسته شدم همش باید خودمو از بالا ب پایین چک کنم براش توضیح و توجیح بیارم حالم از این زندگی کوفتی بهم میخوره پارسالم دقیقا همین موقع دعوای بدی داشتیم بقران همشم زیر سر خواهراش و زن داداشاش و مادرشه خدا ب حق فاطمه زهرا جواب تک ب تک این اشکایی ک میریزم و بدن دلم نیومد این چند ساعت ب بچم با این حجم غصم شیر بدم 

نه همیشه همینه همیشه بخدا خسته شدم همش باید خودمو از بالا ب پایین چک کنم براش توضیح و توجیح بیارم حا ...

عزیزم بخدا ناراحت شدم انشاالله هر کی دلتو شکسته دلش بشکنه واگذارشون کن بخدا خودش جوابشونو میده،شوهرتم انگار بچه س به حرف اونا گوش میده

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
عزیزم بخدا ناراحت شدم انشاالله هر کی دلتو شکسته دلش بشکنه واگذارشون کن بخدا خودش جوابشونو میده،شوهرت ...

دلم از این پره چطور دلش میاد وقتی این همه تحت فشارم اذیتم کنه با این ک هیچی تو زندگی براش کم نزاشتم اما همین مادرش ک شده کاسه داغ تر از آش حتی ی زنگم وقت بی پولیش بش نمیزنن

2706