2733
2734
عنوان

یکی از دختر عموهام

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 72 پست
کسی که جدا میشه یعنی برآیند اون ده سال انقدر بد بوده که تصمیمبه طلاق گرفته پس دلبستگی ای نداره که بع ...

اره شاید چون به مرحله ای رسیده که خودش خواسته جدا بشه کنار اومدن باهاش راحت تره ولی من خودم نخواسته بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۳۵سال

خب گلم  با توجه به سنش نخواسته خیلی دست دست کنه..مورد خوبی براش اومد فکر کرد اگه تعلل کنه نتونه ازدواج بهتر از این داشته باشه به همین جواب مثبت داد

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
2738
چرا خل؟نمیدونم اخه چرا پس من نمیتونم فراموش کنم

واسه همین میگم دیگه، منم عین شما هنوز که هنوزه نتونستم فراموش کنم، با اینکه از دواج کردم، فقط دارم خودمو و کسی که باهاش زندگی میکنم و آزار میدم! 

نمی تونم فراموش کنم، نمیتونم بخندم، نمی تونم گریه کنم، نمی تونم زندگی کنم...  

فقط دارم میگذرونم تموم بشه! 

جان را چه خوشی باشد، بی صحبت جانانه 😔💔

بستگی داره کلا چون تجربش بالاتره ازت احساسی عمل نکرده مطمنا.بعدش دوستی با ازدواج فرق میکنه دوستی اخرش یا به ازدواج ختم میشه یا نمیشه .یکی از این دوتاس پس اگه ختم نشد طبیعیه که دو طرف ضربه میخورن یا گاهی ینفر یا هیچکدوم

اما ازدواج هدف دو طرف مشخصه و ثبات بیشتری داره اینایی که میگم کلیه  که خودش ریزه کاری های زیادی داره 

واسه همین میگم دیگه، منم عین شما هنوز که هنوزه نتونستم فراموش کنم، با اینکه از دواج کردم، فقط دارم خ ...

وای خیییلی بده اینجوری منم بخاطر همین میگم ازدواج نمیکنم چون میدونم یه عذاب وجدانم به دردام اضافه میشه فقط

2706