2703
2553

سال ۸۷ عشقم یکهو بیمار شد .... شبها روزها درد میکشید و توی دو ماه کلا اب شد.... دم دمای مرگش گفت اگر روزی برم بهشت اونو ب تو مدیونم چون خانوادم منو باخدا اشنا نکردن.... گفت حلالم کن دارم میمیرم منم گفتمش حلالت نمیکنم اگر بمیری و سه روز گوشیمو خاموش کردم روز سوم روشن کردم زنگ زدم صدای قران میومد برادرش بهم گفت هاشم مرده.... گریه کردم و یک ماه تمام هر شب خوابشو میدیدم.... یک ماه بعدش اومد بخوابم و گفت دارم برای همیشه میرم اومدم خداحافظی کنم.... بارون میومد....انگار واقعی بود گفتمش هاشم نرو منم باخودت ببر گفت نمیتونم وقت تو نرسیده اما قول میدم منتظرت باشم...سالها گزشتو من فقط ازش یک شیشه عطر کوچیک داشتم....دیگه هرگز به خوابم نیومد حتی وقتی رفتم سرقبرشو قسمش دادم بیاد نیومد....سال ۹۴ با شوهرم اشنا شدم و پنج سال باهم دوست بودیم.....مشکلاتی پیش میامد که نمیشد برسیم .... بعد از پنج سال گفتن باید اسم شوهرت عوض شه و اسمی که به اون میاد و ستارش با توخوبه ....هاشم..... اول سریع رد کردم شوهرمم که حقیقتو میدونست قبول نکرد اما روز بعدش دوتامون گفتیم باشه اسمت میشه هاشم.... دو هفته بعد در کمال ناباوری عقد کردیم ..... شب قبل از عقدم شیشه ی عطر اون خدابیامرز وقتی بیرون بودم اومد تو دستم اصلا نفهمیدم چجوری اومد توی کیفم ..... انگار حس کردم باید دیگه بندازمش.... زیر لب بش گفتم نمیدونم چیشد رفتی و چیشد شوهرمم هاشم شد اما منو ببخش که نتونستم تاابد تا موقع مرگ وفادارت باشم من دارم ازدواج میکنم ....شیشه ی عطر و انداختم .....الان اسم شوهرم هاشم شده و نمیدونم حکمتش چیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا گفتن باید ب اسم عشقت بیاد 

چطور اسم شوهر و عشقت یکی شد من اینو میتوجه نشدم

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
2720
چرا گفتن باید ب اسم عشقت بیاد  چطور اسم شوهر و عشقت یکی شد من اینو میتوجه نشدم

بعضیا ک مثلا چند سال هست جور نمیشه عروسی کنن یا اخلاقاشون بد میشه بهشون میگن ستارشون با این اسما با هم نمیخ نه باید اسما عوض شه

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

ینی چی باید اسمش عوض میکردین!!!اینجاش برام خیلی عجیبه!

یعنی مثلا کسی گف ک باید اسم عوض کنین؟؟؟

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
2714
ولی برای چی باید اسمش عوض میکرد اونم باید هاشم میزاشت

نمیدونم رفتیم پیش یک ملایی اینو بهمون گفت جا خوردیم حتی من ترسیدم ولی روز بعدش انگار برام عادی بود گفتمش من مشکلی ندارم