2726

۲۶ ب بعد 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدود ۲۱

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728

من 18 هفتگی اولین حرکت رو حس کردم بعد از اون هر دوسه روز یبار باز حس میکردم دیگه هفته 22 تقریبا یه روز درمیون گاهی هم هر روز حسش میکردم الان که 28 هفته ام روزی چند بار حس میکنم لگد زدنای عشق مامان رو😍😍

۱۷ هفته 

الانم ک ۲۳ هفتمه شوهرمم دستشو میزاره اونم‌حس میکنه😁😃

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

۱۹

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

پسر اولمو از 15 هفتگی احساس کردم حرکتش یه تکونی خیلی آروم و پسر دوممو از 9_10 هفتگی یه حالت سفتی و انقباض توی شکمم حس میکردم ولی از همون 15_16 هفتگی تکوناشو حس کردم

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

حرکتشو حس نمیکنم اما بعضی وقتا سمت راست زیر شکمم سفت میشه دست میزنم قشنگ سفتیشو حس میکنم یه کم فشار میدم میبینم یهو نرم میشه .نمیدونم بچست یا نه اما همین الانم سفتیشو حس میکنم انگار گوله میشه.هفته 16 هستم

2706